Čína Yamasaki (2010)

Vlastník Petrohrad
Vloženo 13.10.2013
Aktualizováno 13.10.2013

Výrobek z Číny určený spíš pro nenáročného jezdce, co najede řádově stovky kilometrů ročně

První dojmy - Je nevýkoná, ale lehoučká, takže to jakž takž jede. Vzhledově zdařilá napodobenina velkoobjemového cruiseru, akorát nechápu, co soudruhy vedlo k instalaci vysokých řídítek. Takže mě se řídí celkem nepohodlně, jelikož mám 190 cm, ale pro mojí mamku je akorát.

Motorku bych doporučil pro - Po opravdu nenáročné jezdce jezdícího krátké vzdálenosti

Jak už jsem naznačil, tuhle motorku si koupila moje máti. Nechtěla moc utrácet a zaujalo ji, že byla skoro nová, měla na tachometru 500 km. Trochu se bojím, aby se něco nepokazilo, nejsem si moc jistý s dostupností náhradních dílů... Ale vzhledem k tomu, že ujede tak 500 km za rok tak si myslím, že nějaká porucha jen tak nehrozí

Nedávno jsem s překvapením zjistil, že je to okopírovaný malý Marauder. Teda s menšími změnami, je tam jiný zadní blatník, padáky, nějaký cingrlátka a tak... K těm cingrlátkům, to co je jakoby pochromené, (kaplička na nádrži, ozdoby pod nádrží, světla, budíky...), tak to je jenom plast. Alespoň že důležité věci jsou kovové, jako padáky, řadička, nožní brzda a tak. Číňani měli takový zvláštní přístup při návrhu týhle motorky. Něco je ošizené (jak jem psal - plastové), ale naproti tomu to má nadstandartní výbavu jako ampérmetr, ukazatle hladiny paliva a zejména ukazatel zařazené rychlosti. Jinak tovární zpracování bych hodnotil celkem kladně, co má držet drží a všechno funguje jak má.

Svezt se občas na týhle motorce je docela zábava, hlavně když jí srovnám s mojí TDM. Jak je malá a lehká, tak mi přijde taková "skotačivá". I když výkon motoru tomu nenapovídá. No, já bych si to nekoupil, ale přesto se mi docela líbí a hlavně mamka je s ní náramě spokojená. A to je důležité

žižala.
žižala. napsal 16.10.13 v 17:51 10b.

Pěkný čopřík.

Boža
Boža napsal 14.10.13 v 18:15 10b.

Vzhledově pěkné moto ať si ji maminka užívá v pohodě dávám 10 bodů