Čína Yamasaki (2010)

Vlastník Ninja73
Vloženo 11.8.2012
Aktualizováno 9.2.2014

Klasická čína. Nízká spotřeba za rozumnou cenu.

První dojmy - Moto za rozumnou cenu

Je to stroj takřka za pár kaček . Kupovala se jen abych ušetřil na zelenou šestku. Když jsem ji dovezl, tak vypadala dost dobře. Vzhledově je to super stroj, tedy aspoň mě se mega líbí. Postupem času a při častém ježdění se začali ukazovat první mouchy. S tím sem ale počítal. Za to co jsem ušetřil na benzínu.. By se toho mohlo rozbít klidně i dvakrát tolik... Jelikož už motorky živím nějakej ten pátek, tak už sem se v nich X-krát vrtal ( a to myslím opravdu dost :D ) A tak nebyl problém při těhle malých nedostatcích vše vyřešit takřka za hubičku. Co jsem si nedokázal doladit já, tak to dokázal tata.. Čili od slabých výpletů kol, přes nedostatky kolem řetězovky, slabého uchycení zadní vidlice, Nepochopitelného zadního tlumiče, špatné přední kotoučovky a zvlněného kotouče, až po slabou zadní brzdu, špatnou baterku, milion šroubu a nepoužitelný plyn.. (ještě i prosakující nádrž ) Takže jak sami vidíte, málo toho nebylo .. Ale co se musí nechat.. Tak to je spolehlivost motoru.. Slyšel jsem od spousty lidí že je to motorově úplně na KELTA.. Ale asi jsem chytil dobrej kus, páč ta moje je motorově supr.. Ujel jsem na ní už 10 000 km a měnil jsem akorát olej a svíčku.. Potěšil mě ukazatel zařazené rychlosti.. Nepotřeboval bych ho, ale když ž tam je.. :D Takže z mého pohledu to byla super koupě.. Za pár korun, motor spolehlivej a to kolem co se pošmelilo, tak to sem si sám spravil.. Odvedla spoustu dobré práce za pár korun.. Proto asi tato motorka zůstane v rodině.. Momentálně ji používá moje mamka.. A je s ní spokojená.. :D :D

nemamnik
nemamnik napsal 17.09.17 v 20:15 5b.

kde se daji sehnat brzdove desky?