Triumph Tiger 1200 (2012)

Vlastník Explorer1200
Vloženo 13.10.2013
Aktualizováno 13.10.2013

Jednoho jarního dne jsem se zakoukal a na podzim už byl Tiger doma

První dojmy - Vesměs dobré, motorka tahá jako kůň, sedí jako přibitá a do ruky padne jako by se sní člověk narodil. Vyměnil jsem ji za litrového V-stroma a když jsem po čtrnácti dnech ježdění na Tigeru sedl zpět tak jsem hned věděl, že jsem udělal dobře.

Doplňky na motorce - mlhovky, vyhřívané rukojeti, kryty rukou, padací rámy, 3x kufr givi, blatníček nad zadní kolo

Motorku jsem koupil loni na podzim, prvních 1500 km to byla pohoda, pak přišla zima a na jaře jsem ji vytáhl z garáže vyrazil polykat další km. Po ujetí dalších zhruba 1500 km začal Tiger střílet do výfuku a ozývalo podivné cinkání ve hlavě motoru. Tak jsem se vypravil do servisu co mi k tomu řeknou jestli je nějaké řešení. Po té jsem najezdil ještě nějakých 4000 km, které jsem si moc neužil, protože jsem stále poslouchal jak to cinká čím dál víc a přemýšlel jestli se to někde nezadře.
Dnes již mám hlavu novou, vyměněnou na záruku a začínám znovu. Tímto bych chtěl poděkovat prodejci za hladký průběh opravy.

George23
George23 napsal 09.07.15 v 08:47

Zdravím, jak ti slouží? Jsem novopečený majitel Explorera, rád bych se potkal s podobnými. Třeba na trase Lanškroun-Štíty...

Zajda.Brno
Zajda.Brno napsal 07.06.14 v 18:31 10b.

Pěkný kousek Kolego Doufám, že je už v pořádku. Za 10 B
Zároveň bych Tě rád pozval na nově vznikající Club Triumph Explorer- http://tiger-explorer.forumczech.com/

Aikonn
Aikonn napsal 28.04.14 v 14:46

To střílení je ozývalo kdy? Jen se nažím identifikovat podobný problém u mě.

jiri.nikl
jiri.nikl napsal 12.11.13 v 21:05 10b.

paráda ,slintám

Lion1
Lion1 napsal 14.10.13 v 18:29 10b.

Dobré enduro 10 b