Suzuki VL 1500 Intruder (1998)

Vlastník Ghedina
Vloženo 8.10.2013
Aktualizováno 9.3.2014

Je to to největší monstrum,co jsem do teď pod zadkem měl.Čeká nás spousta práce,než najdeme společnou řeč,ale věřím,že souhra bude dokonalá.

Suzuki VS 1400 Intruder: ač obklopen vyznavači stylu chopper,srdíčko tíhlo k cestovní eleganci a masivní okupaci.Prostě kam přijede,tam je jí plno.

První dojmy - Naposledy jsem měl v rukou fichtla a teď ,těsně před zápisem do školy mi zeck111 půjčil na projetí svou 1100 Virago.Takže když jsem poprvé sedl za řidítka toho tanku,emoce mě zcela pohltily.Toto je k***a motorka :) Každopádně,přední guma je dead,do nové sezóny se půjde s novou a také sedlo bude potřeba minimálně přešít.

Motorku bych doporučil pro - Přes 300 kilo je slušnej ranec,takže bacha.Ale na druhou stranu jsem začátečník,tak doufám,že mě mé solidní proporce (190cm/95kg) podrží.

Doplňky na motorce - Trudie už se výrazně od základu liší.Hrazda s přídavnými světly a také na předním blaťáku,padáky,přepákování,podtlakové sirény,brašny,opěrka s nosičem.

Jelikož mám řidičák ještě stále na úřadě a Trudie (mé osobní pojmenování,každá holka má jméno) ještě také čeká na ofiko doklady,brázdíme spolu prozatím jen zemědělské šousky,ale i tady už se pár poznatků dalo najít.To nejdůležitější bude kamarádství s kardanem.Párkrát mi už dal najevo,že "takhle teda ne kámo"

9.3.2014
Letos již po čtvrté na motce.Hned po koupi jsem ji nechal servisovat,abych stihl ještě pár jízd.Zima nebyla tak dlouhá,takže než ji vrazím opět na prohlídku kvůli stálé údržbě,trochu jsem ji ještě provětral.Do teď to byly jízdy dlouhé tak okolo 70km,protože teplo se dlouho nezdrželo.Dnes bylo ale překrásně už od brzkého dopoledne a tak jsem vyrazil na dlouhou jízdu.Natankoval jsem plnou,dal jsem si do brašny reverzní petku s benzínem a jal jsem se vydat zjistit,kolik toho holka vydrží na plnou nádrž na relativně pohodovou jízdu.Několik málo měst,ale většinou pohodová jízda po silnici.Choceň - Žamberk - Bludov - Šumperk - Rýmařov - Uničov - Mohelnice - Vysoké Mýto - Ostřetín - Choceň.Najeto 270km !!! Světe div se,skoro na plnou.Benzín došel asi km před cílem.Takže nádherných 5,5 litru na 100km.Jsem nadmíru spokojen.Je fakt,že jsem jel fakt pohodovou jízdu.Málokdy jsem přelezl kilo a hefty protáčel jen při rozjezdech na křižovatce.Každopádně velká spokojenost.V následujících nejbližších dnech půjde na zvedák,doplnění údržbových kapalin a hlavně konečně novou zadní gumu.

babula
babula napsal 30.07.14 v 17:35 10b.

Krásnej stroj za 10b

Ke4up
Ke4up napsal 18.02.14 v 20:35

Taky se těšim, kolego, na společné moto FTF !

čert129
čert129 napsal 04.02.14 v 17:18

dík za komentář ,taky máš krásnou strojovnu hodně šťastných km. a pohodu na cestách jásných 10b.

Kermen
Kermen napsal 30.01.14 v 11:34 10b.

dobrá volba

Hajčus.