Suzuki VL 1500 Intruder (2000)

Vlastník 7roman0
Vloženo 19.12.2009
Aktualizováno 17.8.2014

Tak je doma hurá!!!zakoupena podzim 2009.Zaujala mne na první pohled a do týdne mi říkala pane.

První dojmy - První jízda: Paráda vše se zdálo obrovský cca po 1000 km jsem si zvykl a i na to že brzdy jsou dost vlažný. Po ujetí asi 20000 km se my vetřelec zdá stále jako super stroj akorát se my zdá o dost menší než na začátku a tak pokukuju po něčem větším. Mám zálusk na Intruder c 1800. Ale jak se říká peníze jsou aš na prvním místě, takže minimálně do roku 2015 my bude dělat společnost muj vetřelec se kterým jsem spokojen a nikdy mne nesklamal.

Sháněl jsem moto na svou výšku 190cm a tak padla volba na suzuki intrudr VL 1500. Najel jsem zatím cca 900km a zatím spokojenost, brzdy se zdají slabší ale asi jde o zvyk. Ještě snad doplnit o výfukový systém Vance & Hines a budu zářit spokojeností.

Srpen 2010
Takže sezona v plném proudu od doby kdy jsem vkládal moto jsem najel cca 3000km. Mohu říct že jsem si zvykl a že už mi nepřipadá tak obrovský jako na začátku (snesl bych i většího vetřelce), na brzdy jsem si taky zvykl a zdaj se v pohodě. Jako větší problém vidím pohodlí, nemám totiž orig. sedlo a to mé je snížené a dost tvrdý takže au, a také musím vyměnit padáky aby se dali nandat stupačky na občasné protažení nohou.(origoš padáky jsou hrůza). Jinak snad vše v poho jo ještě ty laďáky.

Listopd 2010
Tak a problém s pohodlím vyřešen zakoupením sedla od Americké společnosti Mustang, tek při prvních jarních km slad už bude prdel v pohodě.

Březen 2011
Jaro je tu a i laďáky Vance & Hines jsou již na svém místě. Zvuk je supr!! Teď čekám jen na padáky od Thunderbike abych mohl nasadit stupačky Küryakin a bude vše tak jak má být.

Září 2011
Tak sezona se pomalu chýlí ke konci mám najeto odhadem 5000 km a bez jediná závady a sebe menšího problému. V červenci nesazeny nová pneu METZELER ME 880 MARATHON a spokojenost. Nové sedlo Mustang je něco exkluzivního nonstop den v sedle není žádný problém prostě super záležitost, nelituji jediné koruny vynaložené za toto pohodlí a že jich bylo víc než dost. Bohužel padáky od Thunderbike ještě stále nedorazili zřejmě dělá soudruhům v Německu problém tu trubku ohnout, ale aspoň se pořád mám na co těšit a že už se těším dlouho za dva měsíce to bude už rok reklamoval jsem asi 6x a pořád nic tak snad příští sezonu.

Video:

Březen 2012
Tak cca po 14 měsících dorazili padáky od Thunderbike (viz. foto) takže je vše jak má být a hurá do sezony 2012. Jinak po zimě vetřelec pracuje na jedničku po jarním dobití naskočil okamžitě taky se zřejmě už nemohl dočkat.

Říjen 2012
Takže se pomalu blíží konec sezony 2012 najeto cca stejně km jako loni a během sezony nebyl s vetřelcem sebemenší problém takže s mé strany spokojenost.Přes zimu proběhne pár nezbytných úprav na brašnách přeci už jsou letité a začínají se objevovat drobné nedostatky, jinak na samotné motorce nic nechystám má vše co potřebuje a vše funguje jak má. A teď zbývá jen přežít tu hnusnou zimu, ale snad letos ještě pár km dáme a pak se už budem těšit na jarooo!!!

Květen 2013
Takže po dlouhé zimě je tu opět začátek nové moto sezony. Nic zásadního krom výměny náplní vyčištění brzdičů a výměny předních destiček na vetřelci neproběhlo. Jo ještě snad nepatrná úprava brašen. Takže nyní vzhůru do další sezony 2013.

Listopad 2013
Tak a další sezona za námi no a co dodat? Je to lehké s vetřelcem nebyl po celou sezonu sebemenší problém a šlapal na jedničku a teď je připraven na zimní spánek. Jestli vše půjde podle mých představ a dá li motobůh tak sezona 2014 bude naše poslední a vetřelec bude nabídnut v jejím závěru se slzou v oku k prodeji a já se začnu poohlížet po C 1800 R.

Březen 2014
Jaro je definitivně tady a vetřelec je připraven na další sezonu. Proběhla výměna náplní, filtrů a zadních destiček použil jsem Goldfren S3 a také došlo k seřízení dekompresoru takže hlásím připravenost. Hurá do sezony 2014.

Srpen 2014
Dne 16.08. jsem se ze slzou v oku rozloučil s vetřelcem který již patří novému majiteli z Vizovic. Bylo to celkem narychlo ani jsem se nestihl pořádně rozloučit byl to dobrej stroj a věřím tomu že bude ve Vizovicích dělat jen samou radost .

Již brzy ale vl1500 nehradí c1800r takže je se na co těšit. Zatím malá ukázka zde až bude v garáži určitě se pochlubím.

benďa135
benďa135 napsal 03.02.16 v 08:19 10b.

deset

pekun
pekun napsal 21.12.15 v 09:26 10b.

Kráska každým coulem...

Erly76
Erly76 napsal 17.07.14 v 19:11 10b.

jasných 10

mvacky
mvacky napsal 02.06.14 v 11:58 10b.

Supr stroj

dzurik
dzurik napsal 06.01.14 v 17:10 10b.

Super mašina a krásne fotky 10B