Yamaha TDM 900 (2006)

Vlastník Slávek-TDM
Vloženo 7.10.2013
Aktualizováno 3.9.2014

Zpátky ke kořenům. Měl jsem starou 850 a chtěl jsem zase TDMko. Tak jsem si jednu koupil..

První dojmy - Jelikož jsem jí kdysi sám otestoval (moje bývalá TDM850 je dokonce zde na Motorkářích v testu TDM900A vyfocená), věděl jsem do čeho jdu. Můj současnej kousek má dokonce slušnou extra výbavu.

Motorku bych doporučil pro - Vyšším motocyklistům, ne závodníkům ani masírkám.

Doplňky na motorce - ABS, plexi MRA s deflektorem, hlavní stojan, Scottoiler, alarm, padáky, širší řidítka, nosič s kufrem, boční nosiče, SWmotech držák tankvaku.

7.10.2013
Koupeno před 14ti dny, najeto necelých 500km. Super brzdy s ABS. Vyměnil jsem olej a filtry, zaslepil hadičku klapky v sání (vyřešeno pocukávání v nízkých otáčkách). První spotřeba 5.3, jízda krásná, ale zjistil jsem, že při vyšší rychlosti (140+) trochu vibruje.
Extra výbava: ABS, plexi MRA s deflektorem, hlavní stojan, Scottoiler, alarm, padáky, širší řidítka, nosič s kufrem, boční nosiče, SWmotech držák tankvaku.
Co plánuji: zásuvku 12V, kryty páček a vyhřívané rukojeti.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 29.04.15 v 13:30

ookoun> dobry, akorat jsi to napsal do komentaru k moji motorce a ne ke svy Kdy budes mit technicak? A musely data pres Dekru?

ookoun
ookoun napsal 29.04.15 v 12:47

ano všechno sedělo, super jednání, jen spuchřelý gumy a lepená nádrž ... myslím že dobrej a radostnej obchod...

Váňa
Váňa napsal 04.01.14 v 12:40

Slávek-TDM je zpátky

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 03.11.13 v 22:16

Čízák> jojo hochu, uz zase BMW mi zkratka nesedlo a dvanactku si zatim porizovat nechci...

Čízák
Čízák napsal 03.11.13 v 14:22