BMW R 1200 GS (2013)

Vlastník Franta-Znojmo
Vloženo 2.10.2013
Aktualizováno 2.10.2013

Krásný dizajn,užasná funkčnost , dobré zpracování a kvalitní material.

Motorka koupena od FIRMA:2B Moto (Trutnov) - Slušný a profesionální odborník na BMW moto.

První dojmy - Při prvním posazením jsem věděl že to bude moc pohodlné a přijemné svezení.Prostě padla do ruky a to už jsem vyzkoušel několik motorek .Můj názor je ,že je to nejpovedenější motorka v mé motorkářské historii.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji na dlouhé cestování po celém světě věřím žě GSo zvládne skoro všechno.

Doplňky na motorce - Padací ramy ,přídavná led světla,kufry atd.

Bmw byl vždycky muj motorkářský sen ,ale finančně trochu náročnější . Já si myslím že k motorce jako je BMW by se měl motorkář postupně propracovat přes ruzné jine stroje a nazbírat tak potřebné zkušenosti. Motorka je nová a vlastně ji teprve zajíždím, asi 5 000 km. Cítím se na ní daleko bezpečněji než na cestovních endurách konkurenčních značek , ale neni to tím že je to právě BMW .Hodnotím jizdní dojmy a osobní pocity a musím uznat že udělalo BMW zase velký skok a konkurenci nasadilo hodně vysoko laťku. Užasný je zejména elektronicky nastavitelný podvozek .Motor ma také excelenti zátah a muže si to rozdat i s japonskou konkurenci silničniho žánru. Krásně se v zatáčkách pokládá a pusobí úžasně sebejistě a jen tak nic ji nerozhodí. Cestuje se krásně i ve dvou, je to polykačka kilometru. Motorka je prošpikovaná elektronikou a otázka je co to bude dělat a jak to bude funkční do budoucna.Odborníci od BMW tvrdí že když ze pokazi nějaké elektronické systemy tak fukčnost motorky a motoru bude fungovat dál a muže se pokračovat v jízdě .Tak snad budou mít pravdu, ale to ukáží až další zkušenosti vice motorkářů. Za mě zatím velká spokojenost a vřele doporučuji.

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 22.01.17 v 18:21 10b.

Tak ať slouží

Mates_na
Mates_na napsal 16.01.16 v 20:12 10b.

krásně ustrojená

Drymča
Drymča napsal 04.12.13 v 20:17

Je krásna a na hltání km určitě super,jen pochybuju o rumunsku a off mě by jí bylo líto. Ale jinak hodně bezpečných km :)

dagmara7777
dagmara7777 napsal 21.10.13 v 21:13

Pěkná,ale dobře jsi napsla,zvládne "skoro"všechno...

Florenti
Florenti napsal 11.10.13 v 23:45

ten zobák je luxusní. Je krásná že?