BMW C1 (2001)

Vlastník kikina00
Vloženo 1.10.2013
Aktualizováno 1.10.2013

BMW C1, 125 ccm - dobrý stroj do města i na dálky

První dojmy - Fakt zajímavý skútr, jinak se na tom jede než na běžné motorce. Skvělý skútr i mimo město, cestovní rychlost tak 90-100km/h, max. je 120km/h. Spokojenost, na to, kdy je vyrobený, nic nevrže, má to i ABS, žádný karburátor, je to prostě poctivá německá práce :-)

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, alarm, interiérové světlo, kufr Givi v barvě skútru.

Koupil jsem dovezeného z IT, skútr v super stavu, v den koupě měl nové obě pneu a tlumiče, válečky ve variátoru a svíčku.
Plusy: neprší na mě (vyzkoušené), silný motor na 125 cm, jízda bez helmy, malá spotřeba
Mínusy: každý na mě kouká, hlučnější motor (zní jako diesel - má to každé C1).
Mám ho od roku 2009, a zatím žádný problém. Motorové díly jsou stejné jako na Aprilia Leonardo, takže nějaké díly se snad koupit dají..

Bramboráček
Bramboráček napsal 18.12.20 v 19:19 10b.

Budu také hrdý majitel toho krasavce ale je nedostatek informací

GeorgeLD
GeorgeLD napsal 18.02.14 v 22:43

Fakt zajímavé, aji bych do toho šel, ale aby na mě každej koukal co to mám to mi za to nestojí :D ale snad jednou v budoucnu bude tohohle jezdit víc, je to fakt praktické! Škoda jen že to nemá silnější motor.

Linhart89
Linhart89 napsal 08.10.13 v 12:10

Tohle se mi vždycky líbilo. Ale pro většinu čecháčků je to až moc extravagantní. Za sebe - super věc!!!
Tak hodně pohodových km

XDRBB100
XDRBB100 napsal 02.10.13 v 15:37

zvláštní, podivné vozítko... ale když je to BMW..

jezdec74
jezdec74 napsal 01.10.13 v 20:33 10b.

Moc pěkné a praktické vozítko. Taky se za něčím takovým rád otočím .