Suzuki VL 1500 Intruder (1999)

Vlastník Buchťajz
Vloženo 29.9.2013
Aktualizováno 29.9.2013

Splnil jsem si svůj sen (po 12 letech), není to úplně to pravé ořechové, ale přes zimu na detailech trošičku zapracuji.

První dojmy - No co napsat, sedlal jsem vždy jen silničky a měl jsem z Véelka obavy, ale po krátké projížďce jsou obavy tatam! Jsem maximálně nadšený, motorka mi sedla do ruky, nemám co vytknout, ale je to třeba jen to nadšení po těch letech, ale uvidíme.

Dneska jsem jel na první jízdu, bylo krásně, svítilo sluníčko, takže kdo to zná, tak ví, že nelze odolat. Přidal se můj skvělý kamarád, který se mnou motorku vybíral a od kterého jsem se nakazil, je to Mirek, znám jako MishanVTX. Druhý jel kolega taky MIrek a s tím jsem dotáhl z Prahy jeho splněný sen, Harley V-rod a od něj jsem měl první impuls ke koupi svého stroje. Projel jsem se na jeho Hádéčku a byl jsem zase v tom. Adrenalin vystřelil a bylo jasné, že dlouho to trvat nebude a jdu do toho a už je to tady, dřív než jsem čekal! Jupííí! Takže zpět k vyjížďce. Jeli jsem se podívat na Hrádek ve slezsku a těšili se tam. Projížděl jsem vždy jen autem a slíbil jsem si, že první projížďka bude právě tam. Vše bylo super, atmosféra parádní, adrenalin na maximum a dojeli jsme na místo a ejhle. Nedostali jsme ani kafe, z Hrádku udělali ubytovnu pro nezaopatřené matky s dětmi. Ale na fotkách to vypadá fajn! Tak zase někdy hoj!

mapepa
mapepa napsal 17.01.14 v 12:27

Hoj nádhera na dvou kolech dávám jasných 10 bodíku

čert129
čert129 napsal 04.01.14 v 10:36

pěkné stroj hodně šťastných km.10b.

Bicman
Bicman napsal 04.12.13 v 17:24 10b.

Dobrá volba

Bobeš55
Bobeš55 napsal 06.10.13 v 01:27

Lahoda pro oko , hezky si to užij a za 10 b.

istonbike
istonbike napsal 05.10.13 v 00:28 10b.

Teda až dorostu tak si tak parádního "Vetřelce" který má to pravé samurajské S ve znaku taky pořídím přijmi 10b s přáním čisté stopy a pohody v sedle