Suzuki LC 1500 Intruder (2003)

Vlastník Bicman
Vloženo 25.9.2013
Aktualizováno 4.3.2014

Opět parník jak se patří :) Mašina pro pořádnýho chlapa

Motorka koupena od golby (Brno-Veveří) - Výborné

Honda VTX 1300: ani nevím :)
Harley Davidson XL 1200C Custom: cena ND

První dojmy - Lehce ovladatelná, nízké těžiště, v zatáčkách krásně sedí a drží stopu. Pohodlné sezení jak řidiče, tak spolujezdce. Za plynem jde krásně a lehce. Zrychlení sice není jako u GoldWingu, ale je znatelné. Brzdí výborně a převodovka nedělá takový randál.

Motorku bych doporučil pro - Pro pohodáře :)

Doplňky na motorce - Přídavná světla, plexi, 12V zásuvka, Zásuvka 2x USB, držák navigace,držák telefonu, opěrka, padák, Předkopy, plotny spolujezdce, zakázkové boční kufry cca 2x55 - 60l,zadní velký kufr 55l,nerez nosič, 2x chlasták, brašna na řidítkách, nerezové výfuky, rádio , alarm,

Koupeno 24.9.2013 v MTT Brno
Tento stroj jsem si vybral hlavně kvůli obsahu a pohodlí. Resp. manželka mi řekla, že když novou mašinu, tak musí být minimálně stejně pohodlná jako GW, což Intráč zcela jistě je. Další důvod je ten, že to mé srdíčko táhne spíše ke cruiserům a chopperům.
Zatím jsem na něm najel cca 100km (první den od koupě) a jsem velice mile překvapen a spokojen.
Předešlý majitel byl o dost vyšší než já, takže Intráč má zvýšená řidítka, ze kterých mi brněla levá ruka a špatně se mi mačkala spojka. Takže jsem si je více natočil k sobě a už je to vpořádku.
Na moto je uděláno pár úprav jako třeba zakázkové kožené kufry a opěrka spolujezdce, plotny spolujezdce, přídavná světla a již zmíněná řidítka. Dále nerezové výfuky a dnes jsem přidělal zásuvku na 12V.
Jediné, co bych zatím tomuto stroji vytknul je přístup k baterce a nevýhoda možnosti vypnutí přídavných světel, ale na tom se zapracuje :)

28.9.2013 Tak první delší výlet do Rakouska se vydařil. Jízda pohodlná a bez problémů. Jen si zcela jistě dokoupím opěrku řidiče pro ještě větší pohodlí.

20.10.2013
Tak dnes jsem vyměnil řidítka, přidělal zásuvku na 12V a USB zásuvku, držák navigace a přidělal jsem si předkopy.

25.10.2013 Přiděláno motorádio MP3, alarm
22.11.2013 Servis, oleje, vyčištění karbecu, seštelování dekompresoru, vyčištění filtrů, vypínač přídavných světel, vyčištění výfuků. Provedeno v MTT Brno

2.12.2013

13.1.2013 Tož po měsícu dohrnul zadní kufr 55l, tak jsem ho tam hnedle našteloval a brašnička, která byla na opěrce původně mazala na řidítka :)
18.2.2014
přidělán nerezový nosič

Tak 4.3.2014 je hovado prodáno do Vyškova za 155000,- nechť slouží

Bicman
Bicman napsal 02.03.14 v 21:16

To bylo po chlastačce

dogina
dogina napsal 02.03.14 v 21:14

jo a jen tak mimochodem...na tý jedný fotce ti to děsně sekne..v tom hnědém ohozu ...hihihi

dogina
dogina napsal 02.03.14 v 21:12

Noo...pěkně vymazlená motka...hodně štěstíčka a zábavy

mrnuss
mrnuss napsal 07.02.14 v 19:33 10b.

no parnik jak big

Ghedina
Ghedina napsal 03.02.14 v 21:08 10b.