Suzuki LC 1500 Intruder (2004)

Vlastník Mimk
Vloženo 29.3.2014
Aktualizováno 27.10.2016

Je velká. Opravdu velká. Silná. Pohodlná. Spolehlivá.

První dojmy - Je to opravdu kus železa. Ale jen co se rozjede, chová se jako pohodář. Motor je dostatečně silný s dostatkem krouťáku i v kopcích. Ani v kopcích batůžek ani náklad nevadí. Slabší zadní brzda, ale to používám minimálně-Alpy.Trochu malá nádrž, ale zase je důvod dát si kávičku:-). Jen v nízkých otáčkách mi kardan nadává a chce přeřadit.

Motorku bych doporučil pro - Pro mne :-). Je to pohodář.

Doplňky na motorce - Plégo, opěrka, kožené brašny

Je to moje první MOJE. Zatím jsem střídal půjčené a půjčovny.
První rok jsem najel cca 6000 km. Krátké vyjížďky kolem komína i první zahraniční. Německo, Rakousko, Slovinsko. Po celou dobu splnila vše, co jsem od ní očekával. To je: je silná hodná pohodová ovladatelná pohodlná spolehlivá. Na delších cestách lehce limituje menší nádrž, ale to jen když jedete s někým kdo má GS Adventure .
Motor silný, který hůře snáší podtočení- ze 50 to na 5 fakt nedám. S tím souvisí i fakt, že často vůbec netuším, co tam mám za rychlost. Při klidné jízdě bez akcelerace (80km/h) se chová motor stejně na 3,4 i 5, ale když zatáhnu hned to poznám . Brzdy jsou na můj styl jízdy plně dostatečné. Už mám dva kotouče. Podvozek hůře snáší podélné vyjeté koleje, ale ty na našich silnicích naštěstí "skoro" nejsou. Možná to souvisí s pneu. Mám Bridgestone a podle recenzí a článků by se to mohlo zlepšit na jiných, ale spokojenost. Hlavní doménou jsou dlouhé táhlé zatáčky, kde mašina jede jako po kolejích a hlavně dlouhé rovinky, kde jsem snil i o tempomatu) . Polní a nezpevněné cesty dává jen velmi nerada a s nohama na zemi.Vzhledem k poměru hmotnosti řidiče a spolujezdce mašina batůžek skoro nepozná a já při jízdě taky ne Spotřeba mám trvale od plné do plné. Ze začátku jsem počítal a pohyboval jsem se kolem 6. Jistě na to má vliv i styl jízdy a já nespěchám. Jaro jsem přivítal s novou baterkou. Původní šlo po 8 letech na zasloužený odpočinek.
Moje první dojmy za první sezónu na vlastní se schodují s požadavky. Je to výborná mašina na dlouhé cestování s nákladem, kdy není potřeba se honit a soutěžit. Spotřeba odpovídá objemu, stejně jako krouťák. Vibrace v klidu v poho. Pohodlí si užívá i spolujezdec takže se těším na spoustu dalších kilometrů na cestách

WEB
WEB napsal 16.04.15 v 12:45

Vidím, že si "stejně postižený jako já" Pěkná mašina a také maximální spokojenost Tak především pohodu na cestách a krásné zážitky

BaluJarda
BaluJarda napsal 06.03.15 v 09:33 10b.

Hezký železo ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

čert129
čert129 napsal 05.04.14 v 10:37

samozřejmě jasných 10 bodů

čert129
čert129 napsal 05.04.14 v 10:36

moc pěkná strojovna přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách

Boža
Boža napsal 01.04.14 v 21:17 10b.

Bezva cruiser tak vždy v pohodě za 10 bodů