Yamaha BT 1100 Bulldog (2004)

Vlastník firelighter
Vloženo 10.9.2013
Aktualizováno 10.9.2013

Designově lehká motorka, které se opravdu chce do zatáček. Dvouvál má dobrý zvuk a krásně táhne od spodu.

První dojmy - Na posez buliša sedla hned. Všechno jsem měl tak akorát. Jen jsem se trochu trápil s rozsahem otáček, z čímž jsem ale počítal už při výběru.

Motorku bych doporučil pro - Bulldog je dobrý pro klidnější jezdce, tzv. krajináře, kterým vyhovuje motor z choperu ale přitom preferují vzhled motorky cestovního naháče.

Doplňky na motorce - Laděné výfuky a má s nimi úplně jiný zvuk. S originálními výfuky má tato motorka zvuk jak prskolet.

Bulldoga jsem si vybral proto, protože jsem chtěl čtyřvál vyměnit za dvouvál. Ten dvouvál má přece jen lepší zvuk - samozřejmě na úkor něčeho jiného. Koupil jsem ji v dubnu 2013 a chvíli jsem se s ní zžíval. V červenci 2013 jsem s ní i kamarády vyrazil do Norska. Klasický okruh jako spousta jiných co jela do Norska - Německo, Švédsko a pak směr Oslo, Trondhaim, Narvik, Lofoty, Bergen a přes Kristiansand do Dánska a přes Německo domů do Zlína. Osm tisíc kilometrů bez jediného problému, s průměrnou spotřebou 6,2 litru a bez jediné kapky oleje navíc - spotřeba oleje se ani nehnula. I při takové cestě jsem s cestováním na Bulldogu neměl problém. Před Bulldogem jsem měl XJR1200 a tak jsem čekal, že na dlouhé cesty bude Bulldog o něco horší než XJR. Ale vůbec jsem si nestěžoval. Motor má Bulldog opravdu skvělí co do spolehlivosti a laděnými výfuky má výborný zvuk. Brzdy jsou víc než výborné, mám za to, že na Bulldogovi jsou brzy z R1. Ten kdo preferuje Yamahu z jakéhokoliv důvodu a touží pouze po dvouválu, je tato motorka dobrá volba.

jackpaci
jackpaci napsal 08.07.14 v 18:33 10b.

paráda!!! ,má další meta tento stroj 10b.

mirinda74
mirinda74 napsal 16.09.13 v 21:49 10b.