Honda VFR 1200F (2012)

Vlastník pekos10
Vloženo 1.9.2013
Aktualizováno 1.9.2013

Dobrá motorka pro přiležitostnou turistiku a třeba jen tak si zajetí na kafe

Motorka koupena od FIRMA:Moravamotors s.r.o. (Krhová) - Dobré

První dojmy - Silný a kvalitní motor,bohužel kapku těžší,ale jako celek velice stabilní a kvalitní moto.Po prvním rozjeti celkem rychle pocitite že sedite na Hondě a nebude si třeba zvykat na nějaké nové věci ( až na ty blinkry ! )Týden jsem prosťe troubil

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil těm co ještě nechtějí opustit zónu těch rychlejších ale jsou už trošku klidnější .

Doplňky na motorce - Výfuk akrap a jen dizajnove úpravy

Motorky si kupuji jen od Hondy (chci prostě kvalitu) vím že je hodně rypalu co Hondu jako značku nemusí ,mě je to ale jedno. Je to má už 9 Honda a vždy jsem byl spokojen,je sice pravda že poprvé jsem zavítal do takzvané moto turistiky.Na motorce mám najeto zatím jen cca 6 tis km ,ale jsem spokojen.Po koupi motocyklu jsem vyměnil jen výfuk za akrapa (spíše pro lepší zvuk),ale zjistil jsem že se výrazně zlepšil celý průběh výkonnosti motoru.Původně jsem kupoval motorku pro delší vyjížďky,ale bohužel časově celkem nestíhám tak až na pár vyjížděk na Slovensko s přítelkyni nemůžu moc hodnotit chování motocyklu při delších vyjižďkach (až na celkem velice rychle sjetí zadní gumy ! )guma kaput 3500 km !!a to nejezdím jak prase !Co se tyče spotřeby tak určitě max.spokojenost pohybuji se mezi 5-7litry,což vzhledem k objemu je super.

wsbk
wsbk napsal 21.04.15 v 20:56 10b.

Lubos92
Lubos92 napsal 28.04.14 v 16:56

Pěkná .

pekos10
pekos10 napsal 05.10.13 v 20:16

Čus do Brna a dík za komentář

Ales1200DCT
Ales1200DCT napsal 05.10.13 v 13:25