Honda VTX 1800 (2007)

Vlastník Biďan
Vloženo 26.8.2013
Aktualizováno 26.8.2013

MegaCruiser se vším všudy prostě nádherná medvědice.

První dojmy - Zpočátku velký respekt ze síly motoru a obrovskýho krouťáku ale po pár kilometrech jízdy je to učiněnej mazel.Pohodlná perfektně ovladatelná akorát při manipulaci na místě musíte zabrat 350 kg je znát.

Motorku bych doporučil pro - Nejsem učitel ale myslím že pro zkušenější motorkáře kvůli váze a výkonu motoru .

Doplňky na motorce - Plexi,padáky s předkopama,přídavný světla,nosič s opěrkou,nosiče brašen s brašnama.

Po delší přestávce /když potomstvo opustilo hnízdo/jsem se vrátil na dvě kola. Konečně jsem byl po letech zpátky a začal hledat nějakou mašinu.
Nejdřív jsem si koupil SUZUKI BOULEVARD 800 ale po dvou letech mi už nestačila/na rozježdění byla skvělá/ a tak jsem znova hledal.Pak jsem ji konečně našel HONDA VTX 1800 R!!! přesně můj typ. Krásnej mohutnej cruiser s nadupaným motorem.
Do dneška jsem na ní najezdl asi 7000 km.a jsem móóóc spokojenej.Při jízdě je perfektně ovladatelná akorát do zatáček musíte zlehka přece jenom je to těžkej cruiser.Na jízdu na dálku pohodlná takže můžete dát třeba 450 km denně aje to v pohodě.
Spolujezdec to má o trochu míň pohodlný ale taky bez problémů.Co se týká motoru
to je bez výhrad síla,krouťák prostě špička ,oceníte třeba při předjíždení.Spotřeba při normální jízdě 6,5-7l což na takovýho macka není moc.
Taky oceňuju dvouokruhový a výkoný brzdy což u takovýhle váhy stroje je potřeba.
Na věci a hadry mám brašny a kufr na nosič.
Tahle krasavice se nejlepší cejtí na silnici ale i po městě je dobře ovladatelná.
Do terénu se moc nehodí kvůli svojí váze ale kdo chce do terénu ten si nekoupí cruiser.
Souhrnem je to pro mě můj mazel moje MÁŠA !!!

BaronVonBahnhof
BaronVonBahnhof napsal 10.10.13 v 16:24 10b.

Parádní kus železa

Dyno2
Dyno2 napsal 19.09.13 v 23:57

Bez diskuze jasných 10

BRUTUSSS
BRUTUSSS napsal 01.09.13 v 11:02 10b.

Tak tohle je libový křižník..jasných 10!!

jikov
jikov napsal 27.08.13 v 13:45 10b.

Krásný stroj,ať ti dělá jen radost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 27.08.13 v 10:26 10b.

boží kousek gratulejšn