Suzuki GSX 600 F (1995)

Vlastník AlexejSuzuki
Vloženo 24.8.2013
Aktualizováno 24.8.2013

super ultra bike for racing on moto GP...everybody gonna want this...great sound...really brutal death metal band...

Kawasaki GPZ 500: myslím , že by mi nakonec nestačil výkon...strašně rychle si totiž zvykam :(

První dojmy - je sice pravdou, že trochu táhne doleva...ale při vyšší rychlosti tento jev vymizí...už po prvních pětistech metrech jsem si byl jízdou celkem jist. Ovladatelnost v poměru k váze je výborná a výkonu je akorát...supr stroj pro mírně pokročilé...nebo spíše pokročilé. S prvním zrychlením hned huba od ucha k uchu.

Motorku bych doporučil pro - pro člověka který je nejvhodnější pro toto moto.

Doplňky na motorce - super ultra raketový pohon
a karburátor jenž uvolňuje absolutno :D

Výborné hodnocení stroje a motoru zvlášť spolu s nízkou pořizovací cenou mi byly jasnými ukazateli při výběru mého prvního dospělého stroje.
Sympatická spotřeba jistě potěší nejedno srdce majitele, avšak brzdný výkon předních kotoučů nemusí vyhovovat všem uživatelům. Legendární motor ani nebudu komentovat a vzhledem k mým šesti stům km o servise zatím nebudu špekulovat.
Na co nejsem zvyklý, je ustřelování na nerovnostech v zatáčkách. Rovinka ale nažene krev do mého penisu. Je to velmi pohodlná mašina na delší cesty, po 600 km nebolí zadek.