Honda FJS 600 Silver Wing (2002)

Vlastník ich17
Vloženo 23.8.2013
Aktualizováno 23.8.2013

Moje nová hračka na opravdu delší cestování.Lettos teprve na ošahání a vychytání much a pak se uvidí.

První dojmy - První dojem?Opravdu velký a prostorný skutr s bezvadným motorem.Dost jsem si toho před koupí nastudoval,nechal poradit od známých a pak jsem si pro tohoto obříka dojel.A zatím opravdu velká spokojenost!!!...

Doplňky na motorce - Vyhřívání rukojetí

Asi před 2 roky jsem začal uvažovat,že si koupím skutra.Nic malého.Chci ho na cestování nejenom po ČR.První co každého napadne je Burgman a v mém případě 4kilo.Trochu hledání na netu a několik osobních setkání a už jsem byl rozhodnut.Bohužel se zkomplikovala moje fin. situace a tak z koupě sešlo.Ale pořád jsem sledoval inzerci.Po setkání s kamarádem jsem se začal koukat po něčem kolem 500 cm.Poslední pul rok jsem měl jasno.Bude to 5ti kilo,jinak to nemá cenu.Nakonec jsem našel Hondu FJS 600 za celkem dobrou cenu a na CZ SPZ.To rozhodlo.
První dojem?Velký skutr,hodně místa pod sedlem,kufr a není to okoukaný Burgman(nic proti Burgmanu ).Po krátké projížďce jsem byl opravdu unesen!To není skutr ale LETADLO!Pohodlné a taky hodně rychlé letadlo!!!Na netu jsou videa s tacho až 180km/h a já jel jenom 170 a ještě by jel více!Co dodat,na dálnici určitě mužu
Mám zatím najeto jen pár km ale i tak velká spokojenost.Pohodlný,moc nefouká.
Jako negativa zatím vidím při mém stylu jízdy (brzda plyn) spotřebu.Na tom ale zapracuju až se naučím jezdit klidně.Brzdy brzdí ale je třeba pořádně vzít za páčky a ty jsou hodně tuhé.Při rychlejší jízdě se v táhlejších zatáčkách kroutí,ale jedu na skutru takže trochu uberu na plynu a budu jezdit pomaleji.Jinak nemám vubec co vytknout.Velká,velká spokojenost!!!

black333
black333 napsal 23.08.13 v 16:50

Vítam ta medzi skutristami.Pekna farba.Tak nech služi len a len k dobremu

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.08.13 v 16:01 10b.

nádhernej maxík,ale nejsi na to malej gratulejšn