Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník lendulka
Vloženo 23.8.2013
Aktualizováno 9.3.2014

Moje nová ER6N.Naprostá spokojenost.

První dojmy - Úžasná motorka, nemá chybu! Nejen , že vypadá krásně, ale taky tak jezdí.Velmi živá motorka a myslím, že 53kw je naprosto dostačující.Těším se na společně a šťastně ujeté km.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná i pro ženy. Má nižší posed a je lehká. Ale vyblbnou se na ní i chlapi, je to docela dravec.

Bezvadná motorka. Je lehká, výborně ovladatelná. Poslouchá opravu na slovo. Vypadá drsně a drsná opravdu je. Má perfektní zátah a tahá hezky zespod.Z předchozí motorky mě bolely hodně ruce a zápěstí, pořád mravenční v rukách. Teď vůbec nic. Jízdu si vyloženě užívám, řídítka a posed výborný.Má pohodlné sedlo. Jediné co mi chybí je nosič na kufr...budeme muset vyhotovit. Také rámečky na brašny, ale není tam moc možností , nějak to budeme muset vymyslet. Hodně cestujeme, takže úložný prostor bude třeba. Zatáčky si na této motorce vyloženě vychutnávám.Hodně ostrá přední brzda. Tuhle motorku už opravdu nevyměním.

vinni
vinni napsal 11.01.14 v 15:26 10b.

Jedním slovem- paráda

lendulka
lendulka napsal 22.11.13 v 11:10

QuickRR moc děkuji za super komentář! Je první svéhod druhu. Já vím, Kawasaki je vždycky přitažlivá hihihi.

QuickRR
QuickRR napsal 22.11.13 v 11:03

Moc pěkná, moc. Ze předu i ze zadu... Fakt hodně přitažlivá, neuvěřitelně sympatická... prostě Kawasaki

couback
couback napsal 03.10.13 v 15:08 10b.

pěkný stroj :P :D

Lubos92