Yamaha YZF-R125 (2008)

Vlastník luffygirl
Vloženo 22.8.2013
Aktualizováno 15.1.2015

Úžasná! Lehká do zatáček, dravá na rovince a navíc velmi pohodlná. Velká nádrž je super bonus :D a k tomu všemu je to modelka mezi 125, která na 125 nevypadá.

Honda CBR 125R: důvod neuveden

První dojmy - Byla to láska na první pohled :) kvalty klapaly jak po másle :D nejdříve jsem ani nemohla uvěřit, že je to jenom 125. Je tak robusní a ta velká nádrž dělá dojem že jde o 250. Bohužel jsem si dlouho nemohla zvyknout na malý rejt. Ze simsona jsem byla zvyklá zatáčet úplně do boku a najednou jsem se musela mírnit :(

Motorku bych doporučil pro - Je ideální pro holky a kluky menšího vzrůstu :D

Je to motorka jenom na silnice. V okamžiku kdy si ji můj táta půjčil na "zkoušku" na polní cestu, byla motorka do 10 sekund dole (možná je to tím, že táta seděl na něčem, co má dvě kole naposledy před 10 roky :D). U nás jsou věčně špinavé silnice (sláma, bláto, štěrk) a celkem dost mi motorka klouže. Další nevýhodou je když mám vést ségru:/. Motorka má sedadlo pro spolujezdce, ale řekla bych, že je jen na okrasu. Je nepohodlné, malé a slouží spíš jako velký blatník :D , ale kromě těchto nevýhod je to naprosto zlatá motorka.

Dj.Maxx
Dj.Maxx napsal 17.02.16 v 13:19 10b.

Super, konečně další pěkná motorka v Lošticích

Petta
Petta napsal 15.01.15 v 18:52

Vyjedeme si na společnou vyjížďku?

p.a.t.r.i.k.7
p.a.t.r.i.k.7 napsal 15.01.15 v 14:15

Perosek
Perosek napsal 11.12.14 v 09:15 10b.

Moc pěkná kombinace

tomassek.32
tomassek.32 napsal 08.08.14 v 19:04 10b.

Mm :)