Buell XB9S Lightning (2005)

Vlastník tony33
Vloženo 17.8.2013
Aktualizováno 17.8.2013

Buell-netypicky haryk,Maxim netypicky choper-takze som asi netypicky biker.

Motorka koupena od sukromna osoba - Majitela poznam 7 rokov. Starostlivy starsi pan ktory mi toho vela vysvetlil o Harykoch a pomohol pri kupe sportstera aj roadkinga.

Harley Davidson XLH Sportster 1200: Maxim je sice starsi no vykonnejsi a je to vlastne ta ista kategoria.

První dojmy - Ved to vobec nezataca!!! Pada do zatacky no proste hroza! To bola reakcia po prvych troch zakrutach. Potom zmena stylu,vysadnut,vystrcit kolienko a ono to ide naaadherne.

Motorku bych doporučil pro - Myslim ze pre ludi ktory vedia co chcu!

Doplňky na motorce - Majitel dal spravit ram na tri givi kufre. K motorke som dostal aj givi maxia kufor.

Mam velmi rad Harley Davidson a najradsej sportstre. Vedel som ze k Maxovi este jedna motorka pribudne. Aj znacka bola jasna H-D sportster. Maxa mam na jazdenie z priatelkou a pohodovu turistiku. No chcel som H-D len pre seba. Na solo jazdenie a cistenie hlavy. O tomto Buelly som uz par rokov vedel no myslel som ze uz je predany. Preto ked kamarat spomenul ze ho este stale ma bolo rozhodnute. Skusobna jazda je za nami a Buell putuje ku mne do garaze! Na hodnotenie je fakt skoro no je to echt haryk a navyse aj na super podvozku a vybornou prednou brdzdou! Buell ma najazdenych 8700 mil!!! Stav originalny! Ked viac najazdim doplnim svoje skusenosti s tymto jedinecnym bikom. Takze cez zimu spravime Live member v H.O.G. pretoze mam motorku ktora urcite zostane v garazi aj z Maximom navzdy! Howgh!

Dragounice
Dragounice napsal 14.02.15 v 16:58 10b.

bloodthorn
bloodthorn napsal 27.08.13 v 15:16

to máš teda recht,ta motorka je tak jedinečná,že bude mít vždy co říct...

tony33
tony33 napsal 26.08.13 v 09:32

Dakujem vsetkym za pozitivne komentare. Buell je fakt jedinecny a krasny stroj a ja som rad ze som sa rozhodol prave pre tento stroj ktory urcite nezostarne ani o 20 rokov. !

marnej
marnej napsal 25.08.13 v 22:09 10b.

krasný... jasných 10

harly27
harly27 napsal 24.08.13 v 22:50 10b.