Yamaha FZ6 Fazer (2004)

Vlastník mellown
Vloženo 9.8.2013
Aktualizováno 9.8.2013

Po zkušenostech s CBR jsem se rozhodl pro něco pohodlnějšího, delší cesty byly pro mne utrpení na záda,FZ6 S byla správná volba :)

Kawasaki Z 750S: Vzhled, cena

První dojmy - Úžasné :) Skvělý motor a podvozek, oproti CBR míň výkonu při středních otáčkách, ale ve vysokých nádherný skok :) Záda po prvních 200km skoro nebolely,dříve už jsem je měl rozlámané.První dojmy byly krátce, naprostá unešenost pohodlím,výkonem a zvukem laďáků.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji všem, kteří chtějí všestranou motorku vhodnou jak na cesty tak na rychlé jízdy po okreskách.

Doplňky na motorce - Výfuky Leo Vince, padáky, klín pod motorem, vyšší cestovní plexi, chrom mřížka na chladiči, ukazatel zařazené rychlosti, snížené sedlo řidiče a jiný potah, držák GPS s kabely USB

Váhal jsem mezi Kawou Z750S nebo Fazerem (i litrovým), ale nakonec vyhrála FZ6, líbily se mi všechny motorky ovšem důležitý pro mě byl stav a cena. Hlavně jsem měl štěstí na kup, po starším chlápkovi,najeto 28tisíc, poslední 3 roky nejela, serviska a mraky doplňků a dokumentace.Už mám najeto cca 2500km a naprostá spokojenost.Příjemně mě překvapila spotřeba která je i při trochu splašenější jízdě výborná, o cestovní jízdě nemluvě, pod 5 litrů jsem se vešel :)

viteksemik
viteksemik napsal 29.12.13 v 20:22

Ahoj, krásný fazer Jinak vybírám na jaro z uplně stejných strojů, jako ty akorát v "nku"

istonbike
istonbike napsal 10.08.13 v 11:29 10b.

Nádherný Fejzerek a ti dva Leoš Vinckové na zádi jsou třešínkou na dortu přijmi 10b s přáním super kilometrů v sedle