Kentoya Trigger 125 (2007)

Vlastník Guseppe117
Vloženo 8.8.2013
Aktualizováno 18.11.2013

Parádní 125cka jak na cestu tak i do menšího terénu.

První dojmy - Motorka měla špatnou řetězovku a celkově potřebovala větší údržbu, zadní blinkry byly vylomené, zadní plášť na výměnu, u kohotku tekl benzín a v neposlední řadě chtělo všechno podotahovat a na některých místech i vyměnit šrouby...

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro ty kteří si rádi zablbou na poli ale mají rádi i cesty, prostě enduro no

Doplňky na motorce - Je tam vykuchaný výfuk tak to má hezký zvuk, přemýšlím o kufru akorát, nic jiného bych tam zatím nedával.

První důvod proč sem motorku koupil byl ten že sem naboural auto které bylo na odpis a já potřeboval jezdit aspoň na něčem, když jsem z auta prodal nějaký ten díl tak s peněz které se mi aspoň částečně vrátily sem se rozhodl že si koupím aspoň přes to letošní horké léto nějakou motorku, přemýšlel sem o více značkách ale peněz moc nebylo a Kentoya sama o sobě se mi osvědčila už před rokem kdy jsme z otcem koupili taky Triggera akorát bez papírů a jezdí nám do teď, jasně, není to nová motorka ale já sem zase rád že si na ní můžu něco udělat a hrát si sní protože mě to baví, motorově je bez problému akorát se ještě vrhnu na seřízení ventilů a mělo by to být v pohodě, najeto mám bez mála 700km bez problému a většinou ve dvou, podle mě je to dobrý stroj za dobré peníze.