Triumph Street Triple R (2012)

Vlastník eldži
Vloženo 3.8.2013
Aktualizováno 17.1.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Deagle
Deagle napsal 06.07.14 v 21:59

Naprosto chápu tvoji radost a nadšení. Měl jsem Daytonu a byla to úžasná motorka. Prodal jsem ji z toho důvodu, že mě nutila jezdit strašně rychle a nedalo se na ní moc cestovat, jinak bych si ji nechal. Takže chápu, že jsi se zbavil Kawy. Chci si taky pořídit Streeta R (jsem si na vyknul na ten podvozek z Daytony :D ). Myslím, že je to nejlepší motorka, kterou můžeš mít na silnici a občas pozlobit supersporty na okruhu. Tak přeji hodně šťastných km a bez nehod.

nebrzdit
nebrzdit napsal 15.05.14 v 20:47 10b.

Moc hezká
...a já si tak říkám, pro co se příště rozhodnu já. Speed vs. Street ?

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 25.04.14 v 08:56 10b.

Moc pěkný doufám, že mě jednou supersport neomrzí...škoda, že ses vzdal Kawy, ale vypadá to, že ti to se streetem taky klape

RepsolNick
RepsolNick napsal 31.03.14 v 15:19

presne taky ji zerumel jsem cbr1000rr,chvilku strach jestli mi vyhovi a ted uz bych nemenil

Karloz
Karloz napsal 21.02.14 v 09:00 10b.

Nepopsatelná radost řídit tehle stroj, geniální!!! Kdo nejel, neuvěří...

RoumenS
RoumenS napsal 14.02.14 v 14:59 10b.

Krasavec, ta červená mu sluší

Maxim
Maxim napsal 22.12.13 v 11:28

Dobře napsáno a vítej do klubu těch, co dostali rozum souhlas se vším co píšeš.10!

LukinoR1
LukinoR1 napsal 02.11.13 v 09:53 9b.

Mám ji už delší dobu taky v palici...třeba časem.

eldži napsal 25.09.13 v 15:58

Kamo nechybi...ma ho dost a taky to doplnuje jinymi vlastnostmi o kterych se mi predtim nezdalo...

lukasg
lukasg napsal 24.09.13 v 19:12 10b.

krasavec, nechybí výkon oproti kawě?

cat-nikita
cat-nikita napsal 21.09.13 v 23:39 9b.

Netuctovka

Káša napsal 06.09.13 v 21:41

Paráda! Přemejšlim o ní taky, jen mám obavy, že mi nebude stačit výkon. Jak to vidíš ty? Srovnání s Kawou? Nebo Kawa byla moc?

Káša napsal 06.09.13 v 21:37

Díky za upřímný slovo. Měj se krásně a užívej sluných dní.

Káša napsal 06.09.13 v 21:31

eldži napsal 05.09.13 v 23:35

4Káša: Upřímně Kawa měla 200kobyl a byla to raketa jako prase u nás a na silnici naprosto nevyužitelná pokud nechceš jezdit jak vylízaná pí.a a zabít se, ovšem vynikající motorka kterou jsem měl fakt rád! Nedám na ni dopustit! Taky jsme si ji mazlil. Ale když jsem Tripla kupoval a dovezl bratrovi a videl co se s tím dá delat a jak to jede tak se mi usadil červ v hlavě a teď si chrochtám na vlastním. Osobně nemám žádný problém s výkonovým skokem...mam tam ted Leoše a cca 110 koníků a jede to naprosto dostačujíce a když chceš jet jak prase hezky ji naložíš až do omezovače a to je ta pravá radost. Chrochtá to vrní to skoro jak dvouval akorát to jede všude..pořád to svedá vidli bručí..prostě motorka! Ne že letíš na raketě na jedničku 160km/h a s dvojkou přes 200km/h. Nehledě na to jak je lehoučký a jak se dá ovládat. Jsem spokojen, máme doma dva StreetTriply 675 R (2010,2012) a oba jsme spokojení jak želvy. Můj názor, přeber si to jak chceš..

eldži napsal 05.09.13 v 23:32

eldži napsal 05.09.13 v 23:32

Káša napsal 05.09.13 v 21:26

1radek6
1radek6 napsal 29.08.13 v 20:00 10b.

Přeji mnoho zakroucenejch km. s tříhrnkem

kubik.simik
kubik.simik napsal 06.08.13 v 21:47

no krása nesmírná, určo jedna z nej sériových mašin, která se může klidně měřit s italskými konkurenty. Překrásný moc sympatický strojek

istonbike
istonbike napsal 03.08.13 v 22:27 10b.

Nádherný TST to i ta noční šichta musela rychle utéct přijmi 10b s přáním super kilometrů na tomhle Anglickém plnokrevníkovi