Suzuki GSR 600 custom (2008)

Vlastník zahri
Vloženo 31.7.2013
Aktualizováno 17.8.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

zahri
zahri napsal 19.08.17 v 08:23

Bure-motorkar: Dakujem. GSR uz je 2 roky v druhych rukach a dufam ze v takom stave v akom odchadzala. Nemozem na tu motorku povedat krive slovo a keby idem do naked 600ccm tak favoriti by boli GSR a Street Triple R.. GSR nemala problem s dochadzanim do prace, vyletom do HR a ani s obcasnou vikendovou palbou.. prisiel prirastok tak som ju predal v domnienke ze to tak bude lepsie kedze nebude cas na jazdenie a nech nepada na hodnote.. rok som jazdil XMax 250.. do prace super a celkovo v meste ovela lepsie a praktickejsie vozenie ako GSR.. dlhsi vyjazd pohodlnejsi ale bez emocii a vyblbnut sa na tom nedalo.. potom som mal Hornet S.. posed mne osobne nesedel.. nejak si do toho clovek sadol a stale sa zosunul na jednu polohu kde to mozno bolo najlepsie pre jazdne vlastnosti ale take typicke ala honda ze nedovoli cloveku robit co chce sam ale urobi to z neho dobreho jazdca (v ramci moznosti).. motor horneta sa mi zdalo ze ide lepsie po plyne - po otoceni heftu vybehli otacky takmer okamzite, pri GSR tam bola nejaka odmlka (mozno len moj pocit).. Hornet ostal doma na 100km a potom siel ku kamaratovi kedze sa mi crtala kupa TL 1000 S ktora nakoniec nevysla a kedze som slubil kamaratovi Hornet tak som nechcel cuknut spat.. a podarilo sa mi zohnat luxusnu SV 1000 S.. teraz je teda doma konecne vytuzeny 1000ccm 2val.. nie je to pohodlne ako GSR a pod sedlo dam toho este menej ako na GSR.. v meste je to des a uvidime ci sa bude dat zvladnut dovolenka ktora sa hadam podari buduci rok.. ked si to vezmem vo vseobecnosti tak GSR bola univerzalnejsia a vyuzitelnejsia ako SV.. SV je o emociach hlavne vdaka tomu motoru pocnuc zvukom konciac zatahom.. na GSR sa ale odvezie aj clovek co ma cerstvo spraveny vodicak a ta motorka mu bude postacovat este peknych par rokov bez toho aby sa mal na co stazovat..

Bure-motorkář
Bure-motorkář napsal 17.08.17 v 16:46

Trochu jsem pátral v paměti nad slovenštinou, ale dal jsem to Hezky napsaná recenze.
Hodně dalších km bez nehod

zahri
zahri napsal 10.05.17 v 17:03

devmixil: pozeram dost neskoro ze niekto pisal ale hadam tvoj dotaz pomoze niekomu inemu..

moja polovicka ma rada motorky a rada jazdi ako spolujazdec.. ked bola doma gsr tak najdlhsi vylet bol do Chorvatska cez Bosnu a nazad cez Nemecko.. dokopy cca 3000km s tym ze denny rekord bol do 500km .. stale je to pohodlie spojene aj s laskou k motorkam.. cim vyssia je tym viac odpustis.. GSR je super univerzalna motorka.. da sa na tom chodit cely rok do prace, cez vikend vyfukat hlavu na horskych prechodoch a raz -dva krat rocne vybehnut na nejaku dovolenku kedy sa denne moze kludne urobit aj 500km bez pocitu unavy.. pre nenarocneho cloveka je to motorka na ktoru ked sadne tak nikdy v zivote nebude nuteny pre zmenu.. ja som ju predal pretoze sa nam narodila dcerka.. kupil som si Yamahu XMAX 250 a dufal som ze mi to vynahradi troska motorku a bude to lepsie na dochadzanie do prace.. jednoznacne musim uznat ze skuter je do mesta podstatne lepsi ako naked.. na druhej strane ked som siel na cestu cca 200km tak cesta bola sice pohodlna, ale monotonna a nudna.. preto mi pomalicky zacalo vrtat v hlave ze by som rad mal nejaku motorku ktoru budem mat len na par jazd rocne cez vikend.. tak som hladal velky dvojvalec :) .. ja som z tych co su stale nespokojny a ked maju nieco dlhsie tak bud do toho stale pchaju peniaze na doplnkoch alebo ked uz nie je kam ist dalej tak to predam a kupim nieco ine :) ak by som bol povahy ako moj kamarat ktory uz niekolko rokov jazdi na hornete tak by som bol myslim stale vysmiaty.. len ta moja nekludna dusa dovolila predat motorku ktora mi sedela a ktora sa mi este aj dnes dizajnovo paci :)

devmixil
devmixil napsal 13.01.15 v 08:13

Hezká recenze .. Jak je spokojený tvůj baťůžek,kolik jste dali společně nejdelší výlet ? Přeji všechny další km bez nehody !