Kawasaki Z800 (2013)

Vlastník mates595
Vloženo 27.7.2013
Aktualizováno 18.9.2013

Nadherna,nadcasova,cierna a moja

Motorka koupena od TatraMoto Svit - Vynikajuce :-)

První dojmy - Rozhodol som sa ze si tento rok splnim moj tajny,trochu nesmely sen.Niekedy zaciatkom aprila som teda zacal poskulovat co by ma tak asi vedelo potesit.Prv som hladal na bazaroch,jazdenky,zaujimal som sa hlavne o nahacov Honda Hornet,Suzuki Bandit,Yamaha FZ8(pri tejto ma odradil vyfuk-no nic moc).Po dlhom hladani,mi zacala v hlave vrtaz myslienka-preco kupovat jazdenku?,aj ked som realne pozeral na pocet najazdenych kilometrov,max 8000 tisic,v hlave som mal stale podozrievave myslienky.V maji to prislo,definitivne som sa rozhodol pre new motorku.A potom to zacalo... Ako prvu moto som chcel Hondu Hornet,ciernu... volam,myslim ze to bolo niekde k dilerovi do Presova,uz po prvyh par vetach mi rozhovor prisiel-no,nic moc,chlap na druhej strane nemal asi svoj den,a strucne ma usmernil,ze tento model s abs tento rok uz ani nebude,pretoze hlavny diler v Bratislave to takto rozhodol...cize Hornet siel k vode. Suzuki Bandit...uz od prvych dojmov na stranke,cez telefonicky rozhovor,az po neuplne info,proste neni o com...brak Yamaha-vyfuk(uz na prvy pohlad,pocit,nemohol som to skusnut... A tak to vyzeralo ze narazila kosa na kamen...frustrovany a sklamany,az tak ze o Horneta som volal do Ceskej Republiky...zacali ma prepadat pocity ze z moto nic nebude :-( Niekedy v kratkom case na to,myslim ze hned na druhy vecer,pisem s bratrancom na fb...jedina otazka tu stoji za zmienku-aku ze to mas ty moto? ON-Kawasaki :-) A hned aj googlim,a baaac,stranka pekna,info postacujuce,diler vo Svite,na druhy den utekam z prace,volam do TatraMoto Svit,na linke prijemny halas-euforia stupa :-).Po obede okolo 15tej hodiny boli doladene detaily,poslana zaloha a objednana Kawasaki Z800 s ABS...motorka dorucena do 16 dni,co viac dodat,proste jedna basen,som spokojny.

Motorku bych doporučil pro - Vrelo doporucujem zaciatocnikom,silovo je to vyvazena masinka,pekne si pradie,a co sa manipulacie tyka,ja osobne vzhladom ze moto ma 230kilo,problem nemam,Vazim asi 105 kilo a meriam 187cm.

Doplňky na motorce - Zatial je na motorke vecsie plexi+12V zasuvka.
Doma ale uz caka vyfuk Scorpion,padaky,packy spojky a brzdy+spetne zrkadla(packy a spetne,znacka Puig)

Tak,teraz k mojmu Black Devil-ovi.Cez to ze som amater do cestnych motoriek(jazdil som iba KTM exc 450)prve nasadnutie sprevadzal patricny respekt,ktory akoby sibnutim carovneho prutika opadol po zaradeni 3 prevodoveho stupna.Proste luxus,slzy v ociach."Je to neskutocny,nadherny zivel,ktory mna ako amatera uplne ocaril.
Zatial som najazdil iba 300km,vzhladom k tomu ze som musel vycestovat do zahranicia a motorku som si nemohol zobrat so sebou,koli mensej slovenskej birokracii.Nic to o 13 dni som doma,a tesim sa ako male decko

Ethi
Ethi napsal 29.11.15 v 20:04

Černá je nejlepší

Aťák
Aťák napsal 15.03.15 v 16:34 5b.

Blackcz
Blackcz napsal 12.12.13 v 12:47 10b.

cat-nikita
cat-nikita napsal 05.12.13 v 21:11