Honda NSR 125R (1999)

Vlastník David-Motorbike
Vloženo 23.7.2013
Aktualizováno 9.1.2014

Motorku jsem si koupil 23.7.2013 zatím na ni nemám najezdene skoro nic takže do začátku žádné moudra .

Honda XL 125V Varadero: Nsr mi přijde lepší a hlavně živější

První dojmy - Z Nsrka jsem vysloveně natšeny . Dvoutaktní dvacka s pěkným zpracováním . Dobře se mi na ni sedí a doufám , že zvládne nějaké to cestování po republice . Zatím ji mám zavřenou na 11kw ale urcite se chystám na to , že ji časem otevřu abych trošku zvisil výkon .

Když se řekně Nsr každý ví o co jde . Takže tady nebudu psát bůh ví co. Po vzhledové stránce jsem s motorkou spokojený po motorové stránce zatím nemám výhrady .Jo není to nejrychlejší 2takt ve dvackách ale položit do zatáčky se dá slušně. Rád si najdu trasu někde na dědině a tam se snažím zdokonalovat a nsr mi slouží jako dobrá učitelka. Na podobných dvackách jsem něco najezdil ale i tak když je to vaše jezdíte uplně nějak jinak a dovolíte si jiné srandy. Časem až zasebou budu mít nějaké ty kilometry hodím tady nějaké modrou ohledně motorky.Zatím bych to zhrnul tak , že i já co mám 2 metry se na motorku vklidu poskládám a pěkně si zajezdím.

Lubos92
Lubos92 napsal 14.03.14 v 14:53

Pěkná .

Friky
Friky napsal 13.01.14 v 19:45 10b.

Dobrá Snad s ní neskončáš v škarpě

Pynky
Pynky napsal 28.07.13 v 01:18 10b.

Vypadá jako moje :D ať šlape u mě za 10b.