Kawasaki Versys 650 (2007)

Vlastník miko
Vloženo 18.7.2013
Aktualizováno 6.7.2018

Po chopperech motorka na cestování, dlouho jsem přebíral,snad jsem napřebral

Motorka koupena od RHM Třebešov okr.Náchod - Solidní jednání,vstřícnost ochota.

Yamaha TDM 900: po svezení mě více zaujal Versys

První dojmy - První dojmy jsou velice dobrý, jako po první zkušební jízdě. Je na mě sice dost vysoká(nezvykle) jiný posaz. Padne však brzo do ruky.Motor jde hezky zčerstva za plynem. Lehce se ovládá, dobře se otáčí na cestě. Začátek dobrý !

Motorku bych doporučil pro - Je mi 71 a jezdí na tom i mladý kluci, takže univerzál.

Doplňky na motorce - Na motorce mám 3 velký kufry, vyhřívaný hefty, padáky, Vince výfuk, hlavní stojan

Motorku jsem si vybral na cestování, moc jsem toho s ní ještě nenajel, ale zvládá dobře i horší silnice. Motor je dost pružný, moc neprotestuje ani při nižších otáčkách.Trochu ujíždím po sedle dopředu, možná ho trochu upravím. V dohledné době napíšu více. Chystáme se na dlouhý vandr. V hodnocení zatím dost shoda s názory jiných vlastníků.

Uběhly 2 roky, na tachometru přibylo 22000km. Po té co jsem si Versyse trochu dotvořil k obrazu svému jsem nyní velice spokojen. Jsem na Versyse malej a na prvním dlouhým výletu (do Turecka) mi řádně naložená motorka 3x na místě upadla a tak jsem s tím musel něco dělat. Upravil jsem sedlo, stupačky posunul 8 cm dopředu, k tomu upravil i páku brzdy a řazení, úpravou odpružení a sedla jsem se dostal o 5,5 cm dolů a teď je to Ok.

pod perem je nově udělané zavěšení, taky jsem vyrobil hlavní stojan, jak je patrno a dopředu dal o 1 zub větší řetězku.

oldapps
oldapps napsal 15.03.14 v 20:13 10b.

Miko, to je dobrý stroj na to tvoje cestování, kámoš koupil na konci sezony litrovou,přes zimu najel asi 1600 a je spokojenej. Tak užívej v pohodě a ve zdraví,to je nejdůležitější.

Milamoto
Milamoto napsal 31.01.14 v 10:38

Udělal jsi dobře, projeli jsme spolu kousek Asie a masinka slozila k plne spokojenosti. A snad jeste kousek Evropy spolu projedem Za me jasnych 10.

kavec47
kavec47 napsal 12.08.13 v 23:32 10b.

Pěkná strojovna na cestování určitě lepší jak Chopper 10 bodů

Viragodědek
Viragodědek napsal 23.07.13 v 22:26

Tak ať Ti Milane na dlouhých cestách slouží.

truck
truck napsal 21.07.13 v 20:52

Ahoj,vypadá dobře je to už moderní strojovna.Ať slouží svému pánovi k radosti.