Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník Lisour_Jr
Vloženo 15.7.2013
Aktualizováno 11.2.2017

První motorečka, snad nám to spolu půjde!

Motorka koupena od vs-moto - Vše naprosto v pořádku!! Sem šťastnej jak blecha :))

Honda CB 600F Hornet: Nevycházely mi kilowatty na řidičák A2

První dojmy - Tahá naprosto ve všech otáčkách a vypadá to že bude docela hravá!

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky a holky

Průměrná spotřeba - 4.67222 l/100km

Vycházel mi jako jedna ze dvou variant při výběru na první motorku, samozřejmě sem chtěl hned kupovat GSX-R 600 nebo CBR 600, ale jelikož jsem nestihl řidičák do 19.ledna, kdy začal platit nový zákon a skupina A2, měl jsem po prdeli, takže se rozhodovalo ještě mezi Hornetem 600 a touto Kawěnou s tím, že to 2 roky na vyšší skupinu nějak vydržím :)

Hornet spadal jako jediná možnost myslím r.v. 2000 a 2001, které měli pod 70kW jenže se mi moc nelíbil design :-/ Tudíž jsem začal hledat něco hezčího a tím sem dospěl k názoru Horneta z 2005 nebo 2006, ovšem 71kW byl problém a i po dalších zkoušeních přes známý na STK atp. by mi ho nikdo načerno na 70kW nestáhl, páč by si to nikdo nelajzl..

Tak začalo konečné hledání ER 6-nka.. Prvně jsem chtěl jednu ze Třebíče, která mě naprosto udělala v barvách (černá s červeným rámem), prý to byla dovežená bouračka z Itálie, ale borce vše zpravil.. Už sem měl nachystané peníze, s tím že tam s někým zajedu a v tom sem si to ráno na brigádě rozmyslel a vše odvolal.. Stála 55t, měla trošku roztržený sedlo, bourané svody (ale vyměněné, ovšem nemusel by být v cajku motor) a popraskané plasty, které tak nechal protože to prý není vidět.. Já bych samozřejmě chtěl mít motorku v 110% stavu, takže by byla nutná oprava a vyšlo by mě to stejně jako 2. dražší o 10t..

Další týden jsem čekal protože jsem měl jet na Valachy a jedna motorka byla ze Vsetína, druhá u Šternberka, takže bych obě dvě obkouk a rozmyslel se..

Nakonec se zjistilo, že ten známý kam jsem jel zná prodejce ze Vsetína a kdysi mi i nabízel, abych až si budu kupovat motorku se ním domluvil, že vezme z Itálie nějaké typy, které bych chtěl a budu mít lepší výběr. Ve čtvrtek jsme tam zajeli, samozřejmě první dojmy úplně super.. Motorka byla projetá a prý je z technického stavu v pořádku, tak se jen domluvila cena, pojištění a na druhý den byla dovezená až před barák a nastala další kapitola mého směřování :)

istonbike
istonbike napsal 22.07.13 v 19:17 10b.

Gratuluce...parádní , velice živý a skvěle ovladatelný 2buch s UFOunským kukučem přijmi 10b s přáním super vesmírných misí v jeho sedle

Corum
Corum napsal 15.07.13 v 14:34 10b.

Super stroj. Vypadá i že v parádním stavu tak přeji hodně šťastných km. Jinak máme založenou skupinu majitelů a fanoušku Kawasaki ER-6n. Tak budu rád když se k nám přidáš. :)