Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník bulldogbiker
Vloženo 14.7.2013
Aktualizováno 20.2.2017

Stroma už jem měl a je tu znovu!! nový koupený u Hamous kladno. V strom je prostě kvalita a tak jsem ho zase zaparkoval do své garáže.

Motorka koupena od FIRMA:J. Hamouzová - Suzuki Kladno (Klad

První dojmy - Není to žádná loterie je to prostě kvalitní mašina,kterou pseudoodbornícy nazívají rozpočtovkou, A ona ta rozpočtovka již řadu let výborně plní svou funkci. Mé první dojmy byli ,no jejej moc to nejede, ale je z charakteru této moto cítit že nikdy nezklame.

Motorku bych doporučil pro - pro všechny kdo chtějí spolehlivě jezdit za hodně rozumné peníze

Doplňky na motorce - padací rám Kuboj
vyhřívané hefty
automatické mazání řetězu
kapsy na padací rámy
kufr givi (nákup nového většího kufru Givi)
blastry

Velice vyrovnaná mašina ,jak na ovládání ,tak při jízdě ve dvou. Tento slabší strom se dobře dávkuje,není ucukaný a okamžitě padne do ruky.
Jelikož to není má první motorka tak mne moc nepřekvapil , ale o to víc jsem spokojen . Není totiž mnoho strojů v nabídce ke kterým se lidé rádi vrací. Strom je ale výborná volba. Pro spolujezdce velice pohodlný a rozumný řidič je také velice spokojen.

Toto mazání řětezu mám na stromovi.

...
No tak jsem se stromem něco najezdil a paráda.Stroj s přesně tím výkonek a váhou na moje kratší(delší) trasy!!! SUPER

Jízda ve dvou paráda,dnes jsem dal 300km.Strom je lehke ovladatelný i ve dvou.
Spokojenost velká!! 14.6.2014
Stále nejlepší moto na trhu 18.10.2014

Vynikající moto stále bez jakékoliv poruchy ! Lepší je snad jen nová HONDA Afrika twin 1000 25.12.2015

Za ty peníze super,stále ho mám i když na něm nejezdím

24.7.2016
Dnes jsem se svezl ale jen 100km většinou jezdím na Africe,ovšem V strom je stále nej motorka za ty prachy !!!

madma
madma napsal 28.03.16 v 13:13 10b.

Stromek - spolehlivost a kvalita... Dobra volba, určitě za desítku

Endy
Endy napsal 20.03.16 v 08:16 10b.

Skutečně impozantní seznam motorek, to abys garážoval v hangáru

wsbk
wsbk napsal 25.12.15 v 17:47 10b.

Lombardo
Lombardo napsal 18.10.14 v 22:59 10b.

krásnej stromeček

foky
foky napsal 07.01.14 v 22:47

Ty to střídáš jak ponožky Tak ať dělá jenom radost...