Ducati Multistrada 1000 (2004)

Vlastník Cassidy11
Vloženo 29.6.2013
Aktualizováno 24.7.2013

cestovní stroj s nádherným zvukem dvouválce

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec (Liberec VI - Roch - vstřícný přístup, férové jednání, dávám palec nahoru

První dojmy - Ergonomie a posaz naprosto v pořádku, brzdy ve předu- jedovaté dávkování, zadní spíš na ozdobu, výkon motoru pro cestování ve dvou je dostatečný. Cestovní rychlost vidím jako ideální v rozmezí 130-150 km/hod.

Zatím najeto cca 300 km, vždy v plném obsazení, manželka je spokojená s uložením stupaček a s místem a pohodlím na místě spolujezdce. Cestování ve dvou je bezproblémové, výkon motoru je OK, zvuk nádherný. Srandovní je ukazatel zbytku paliva... Jednoznačně vidím tuhle motorku jako silniční, bez ambic jízdy v terénu.

Po ujetí cca 1000 km se podělím o další dojmy, : Pohodlí pro manželku (155cm) na vzdálenost 150 km na jeden zátah je bez výhrad, stupačky jsou pro ní tak akorát, motorce je jedno, jestli veze nás oba nebo jen mne. Sedlo nám vyhovuje, spotřeba se drží v rozmezí 6 - 7 litrů. Ideální cestovní rychlost bych pozměnil na rozmezí 110 - 130, čeká nás dovolená , takže potom přibude víc postřehů, nejen z jízdy, ale i z každodenního soužití...

hovad
hovad napsal 01.05.16 v 12:00 10b.

Zdarec nemá někdo nahodou levou boční kapotu to překrytí baterky při poslední projíždce sem ji špatně upevnil a uletla už jsem ji nenašel nebo neznáte někoho kdo ji muže prodávat díky moc

zabak17
zabak17 napsal 15.05.14 v 16:46 10b.

Ducati je bezesporu jedna z nejhezčích mašin co znám a tahle mašina je moc povedená super kola luxusní koncovky moc povedený JASNÝCH 10b.Ať to slouží

hovad
hovad napsal 02.05.14 v 15:31

zdarec scháním multistradu neznáte někoho kdo prodává děkuji

maryXR
maryXR napsal 09.07.13 v 14:41

Viděl jsem inzerát. Pěknej červenej kohout, ať slouží :) přítelkyně si taky nemůže na posez a pohodlí spolujezdce stěžovat, cestovní je kolem 120-130 km/h

Strobi
Strobi napsal 01.07.13 v 09:05