Jawa 350/640 (1992)

Vlastník prokesvladimir0
Vloženo 22.6.2013
Aktualizováno 25.2.2014

Již delší dobu jsme s klukama zvažovaly že si všichni pořídíme 350ky a budem brázdit po republuce :D tak sem si tuhle vyhlídl

Motorka koupena od Lukáš pelán - Seriozní jednání, na vše upozornil, jsem spokojen

První dojmy - Tak , ihned po usednutí sem se cítil velmi příjemně.. (ono taky kkdyž předchozí načem jsem jezdil byla babeta - tak všochno ostatní je pohodlnější - i když naní nezanevřu protže sme spolu najely spoustu bezproblémových kilásků) a když sem se rozjel tak bylo hned jasný že ji beru :) dokonce my přišlo že je to snad lepší než co jsem jezdil v autoškole na nějaký 500 stovce :)

Hned jak sme jí přivezly domu tak jsem e sní trochu víc projel abych si sní víc rozumněl .. a bylo potřeba trošku doštelovat spojku a koupit novou baterku. Pak mě hrozně štvalo že nesvítí kontrolka neutrálu (ne že bych jí nutně opiotřeboval, ale mám rád když vše co tam je funguje tak jak má) tak žártovka byla v pořádku takže to musel bejt ten spínač a samozřejmě sem vubec netušil kde je a bál sem se že bych snad kuli tomu musel pulit motor či co... naštestí po pár přrečtenejch forech a študování dílenskýho manuálu jsem ho objevil :) a stačilo jen připojit ten drátek kterej asi nekdo naschvál odpojil a schoval ho tam do tý bužírky a tak nebylo prvně vubec poznat že tam vubec nejakej je. dál chci koupit origo blinkry a nějakou bagáž.

konasp
konasp napsal 07.08.14 v 21:11

pěkná třinda...

prokesvladimir0
prokesvladimir0 napsal 01.02.14 v 10:12

Díky všem moc za kladné komentáře : já sem u ni v garáži strávil takovýho času než se z ní stal spolehlivý stroj že k ní mám neskutečnej vztah

Grenz
Grenz napsal 31.01.14 v 20:57 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 31.01.14 v 17:28

justyn
justyn napsal 31.01.14 v 16:50 10b.

No paráda Jawku jsem taky jezdil,350 teda ne,ale Pionýra Člověk se naučil základy jízdy a servisu Jawka by měla projít rukama každému,dost to naučí At ti slouží a mnoho štastných km v sedle 350 Jasných 10b