Suzuki SV 650S (2007)

Vlastník Lenča69
Vloženo 15.6.2013
Aktualizováno 9.8.2013

Jmenuje se Black Lady, protože to je první, co její paničku napadlo, když ji poprvé uviděla. Je to skutečná dáma.

Motorka koupena od monkeyvraky (Prosek)

První dojmy - Jakmile jsem na ní sedla, hned jsem věděla, že je to ta pravá. :-) Padla mi perfektně do ruky, takže jsem věděla, že jinou prostě nechci. :-) Láska na první pohled a velký miláček.:-)

Jsem ženská, takže jsem motorku vybírala podle vzhledu a ne podle toho, co dokáže nebo nedokáže. Je to moje první motorka, jsem motorkářský začátečník, takže neumím posoudit její klady nebo zápory. Mně perfektně sedí, líbí se mi, to mi stačí. Líbila se mi již v inzerátu, pak jsem se na ni jela kouknout a rozhodně jsem nečekala, že bude ve skutečnosti vypadat lépe než na fotce. Jen její prodejce monkeyvraky ví, jak jsem měla otevřená ústa úžasem, když jsem ji poprvé uviděla skutečnou. Druhý den jsem zcela náhodou někde četla toto: „Motorka je srdeční záležitostí, a lidé si ji kupují právě v tom okamžiku, kdy zahoří. Kupte si tedy ten stroj, který vám hnul srdíčkem hned napoprvé. Nespekulujte, nic nevymýšlejte, neustupujte, nic moc neřešte. Máte si udělat radost, tak si ji udělejte – všechno ostatní je až druhořadé. První noc v garáži s vysněnou mašinou, to je víc, než v co byste doufali.“ No, a bylo to jasné, ta krasavice mi opravdu hnula srdíčkem.

Harvajs
Harvajs napsal 04.12.14 v 20:42 10b.

Jasných 10, dobrá mašinka... Mnoho šťastných km... ;)

Bud
Bud napsal 30.08.14 v 02:19 10b.

Dobře jsi to popsala

Slavomil_84
Slavomil_84 napsal 30.01.14 v 19:45 10b.

Dáma s Dámou, ano je to tak, moto musí hnout srdcem při prvnim pohledu, je to jako láska, pořád se na ni díváš, okukuješ ji/jeho a pořád Ti to nestačí a nejde se nabažit ano je to tak, taky to tak mam, takže jasnejch deset milostivá

majklbiker
majklbiker napsal 13.12.13 v 17:18 10b.

Krásná mašinka a ta přezdívka teda sedí

logarex
logarex napsal 08.09.13 v 23:32

Krásná a svižná motorka s charismatickou a krásnou ženskou s neodolatelným posezem (vždycky budu jezdit za Tebou). Dávám 10 bodů s *