Suzuki DL 650 V-Strom (2012)

Vlastník mhsk
Vloženo 14.6.2013
Aktualizováno 14.6.2013

Cestovné endurko pohodlné na cestovanie aj s baťúžkem.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Hamouz (Kladno) - Veľmi dobré skúsenosti, moto bola rýchlo prichystaná vrátane vybraných doplnkov. Chodím tam aj na pravidelný servis a montáž ďaľších doplnkov a vždy sa stretnem s rýchlym a príjemným jednaním.

První dojmy - Pohodlná motorka pre cestovanie vo dvojici, príjemne nízka spotreba. Pre turistické cestovanie po cestách prvej a druhej triedy (prípadne nižších) ideálna. Pre cestovanie po diaľniciach a prípadne pre predbiehanie vo dvojici s kuframi by to chcelo ešte pár poníkov, ale dá sa zvyknúť aj bez ních.

Po vyjazdení sa na športovo ladených motorkách a začatí jazdy vo dvojici som sa začal obzerať po niečom pohodlnejšom. Voľba padla na cestovné enduro. Rozhodoval som sa medzi Suzuki DL 650 VStrom, Honda XL 700 Transalp a BMW F800 GS. Voľba nakoniec padla na fungl novú Suzuki DL 650 VStrom, zakúpená 5.5.2012 v Kladne. Pre moje turistické jazdenie po českých cestách vo dvojici úplne vyhovuje. Občas mi len chýba nejaký ten koník navyše, ale dá sa na to zvyknúť. Pre cestovanie vo dvojici je ideálna a to aj na dlhšie dovolenky.

kilvah
kilvah napsal 20.01.15 v 23:02 10b.

Heezká

mhsk
mhsk napsal 20.06.13 v 08:47

Ahoj, reálne foto vložím, len musím nájsť esterný disk a nahrať to odtiaľ. Aktívne som to tam nedavno presunul a teraz žiadnu foto nemám po ruke . No jo no, prehnaná aktivita sa nevypláca

JířaM
JířaM napsal 17.06.13 v 09:50

a co takhle dát nějaké fotečky z reálu, abychom se taky kochli .. ??

pepé.xjr
pepé.xjr napsal 14.06.13 v 19:40 10b.

Přeju příjemné cestování na nové krasavici a vždy šťastný návrat domů.

Toecutter.
Toecutter. napsal 14.06.13 v 15:46 10b.

Gratulace, jasných 10 bodů!!