Suzuki Boulevard C90 (2007)

Vlastník big7
Vloženo 10.6.2013
Aktualizováno 11.6.2013

Robustní , s jedinečným zvukem výfuků zn. Cobra

Motorka koupena od FIRMA:René Zelenka (Strakonice) - Vynikající

Yamaha XV 1300 Dragstar: Rozhodla jízda, když jsem se projel na na Yamaze nebyl jsem si jistej že v zatáčkách nebudu dřít o rám mašiny. Nerad bych se dotkl skálopevných příznivců těchto jistě skvělých motorek. Jak jsem si však sedl a projel na Suzuki bylo rozhodnuto-vysoký ,,podv

První dojmy - Líbí se mi hlavně odpich a ten hlubokej dunící zvuk výfuků. Když jezdím do práce a trochu tomu přidám, rozhoukají se auta s čidlem na tříštění skel :)) Proto ji ale nemám, výborně se na ní sedí. Protože mašina je poměrně těžká, přes 300kg, je huř ovladatelná při výjezdech z menších prostor, snad bych uvítal někdy i zpátečku.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych ji především těm kdo hledají pohodlnou jízdu na delší trasy. Jeli jsme společně na delší výjezd a po ujetí 200km v tahu jsme se necítili nijak zvlášť unavení.

Doplňky na motorce - V současné době jsem si namontoval padáky s předkopama dopředu a dozadu klasiku, přídavný světla a okrasné rámy na přední a zadní blatníky opěrku pro spolujezdce.

Na doporučení od kamaráda
Dnes už mohu říct že jsem pokročilejší začátečník ale začátky byli težký. Přesedlal jsem na tento stroj totiž ze skutra Kymco Yup ) Když mi ho dovozce přivezl měl jsem z ní vážně respekt. Po nasednutí a tím obrovským motorem a nádrží pod sebou to vážně bylo sto a jedna oproti Yupovi. Jak už jsem psal oceňuji vysoký podvozek a s jistotou mohu říct že spolujezdec se cítí pohodlně a dokáže ujet dlouhou trasu. Úložný prostor ,,nula, snad jen na lékárnu malou kapsu na nářadí a žárovku. Nicméně řeším to velkýma brašnama do kterých naložím jak spacák stan a do druhého nákup co mi napsali doma ...)
Co se týká jízdy na rovných silnicích mimo dálnice s plynulými zatáčkami je to pohádka, jemné naklonění a už to bere zatáčku ladným obloukem. Bez problému zvládne i jízdu na polňačce je suprově odpružená žádnej kostitřas. Na co je potřeba dávat však pozor, tak jako u všech motorek je brždění u kraje silnice, je to těžká mašina a jak se mi stalo, bloklo se mi přední kolo a už jsem s tím kolosem svištěl mimo cestu. Naštěstí bez újmy na zdraví a jediného škrábance na mašině, jen otočená brzdová páčka.

Myschan
Myschan napsal 04.03.15 v 16:18 10b.

Máš pěknou mašinu. Gratuluji a dávám 10

smoula_mrzout
smoula_mrzout napsal 24.03.14 v 18:13

Sice choopery nejsou můj šálek kávy, ale černá s chromem jebomba kombimace a navrch Súza!

AP53
AP53 napsal 16.03.14 v 09:49 10b.

Pořádný kus poctivého železa - se nedivím, že budí pozornost. Krásný stroj. A dík za koment.

Ladis7
Ladis7 napsal 13.03.14 v 11:48

super stroj, spoustu pohodových zážitků

čert129
čert129 napsal 14.02.14 v 19:09

moc pěkné stroj přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách 10b.