Kawasaki ER 6N (2006)

Vlastník Zpustlík
Vloženo 30.3.2006
Aktualizováno 14.2.2008

Série, moje první motorka, učil jsem se na ní, trochu se rozkoukal, abych zjistil, co se mi vlastně líbí. Prodaná leden 2008.

Zkušenosti: První sezóna byla 2006, další 2007. Nejsem žádný drak, jezdím, jak se cítím. Velmi špatný výhled ze zrcátek a výfuk začal po cca 35 tis. Km vydávat divné zvuky, reklamace nebyla uznána, prý je to normální.

Cesty:
2006 Severní Německo, Dánsko, Jižní Itálie a hlavně Sicílie.
2007 Německo, Dánsko, Švédsko, Norsko, Nordkap, Finsko, Estosko, Lotyšsko, Litva, Polsko, celkem na měsíc, přes 11 tisíc km

Další info: Na koupi bylo třeba rok a devět měsíců šetření, odříkání a strádání. Ba dokonce i trocha práce

Luke_ER6
Luke_ER6 napsal 03.09.09 v 08:27

Zpustliku jaky je ted divny zvuk ? Neni to takove jakoby piskani ? Ja kvuli tomu kupoval ladak

JUSTINE
JUSTINE napsal 24.05.07 v 14:55

ou závist...moc krásná motorka

Zpustlík
Zpustlík napsal 25.09.06 v 17:21

to Honny22: Mě to jezdí hezky, byl jsem na výletě na Sicílii, nikde mě stát nenechala, nic ošklivýho neprovedla

napsal 30.08.06 v 00:18

ten barák za ní se mi líbí víc ne er6n, ta nová kawa s tím stejným motorem to už se japončikum povedlo-obrácený vidle, super kyvka.tohle prej něják divně celkově jezdí psali v čmn, ale ty to můžeš za dobrý prachy ještě střelit, ale každej podle svýho gusta, těd stojí nový sv 140000 zdarec

Zdenek-UAE
Zdenek-UAE napsal 24.05.06 v 06:36

Je fakt, ze ten cumak je dost avantgardni a taky se mi moc nelibi. Ale nechci soudit jen podle obrazku, ve skutecnosti muze vypadat dobre. Jinak se mi tahle masa moc libi, premyslim o ni do budoucna, ale asi bych radeji volil f-kovou verzi. Mam sice radeji nahace, ale pri vetsim cestovani je to dost otrava, kdyz ma clovek vydrzet ten vitr. A jezdit stovkou je jeste vetsi otrava. At ti to jezdi a hodne km bez nehod .