MZ ETZ 150 (1990)

Vlastník vlatimil
Vloženo 1.6.2013
Aktualizováno 7.4.2014

Tak tohle je moje 4motorka,ze zkušenostmi z číný je to pekelnej stroj! :D Nedám na ní dopustit jsem s ni 100% spokojenej.Jede pěkně i ve dvouch stále těch 90km/h top speed je 130km/h.

První dojmy - Motorku jsem koupil za 13 000kč vzhledově byla v dobrém stavu ale motorově totální šrot.Motorka jela sotva 70-80km/h a nešla do plnejch otáček.Po rozdělání jsem zjistil že je motor KO.Koupil sem jinej a se zapalováním vape protože originální zapalování zlobilo.Tento problém má spoustu MZ zapalování vape můžu jenom doporučit.Na novém motoru sem udělal ložiska,přetriskoval karburátor a na spojce sem vyměnil řetěz. Na motorce sem najel už něco přez 4000km a bez jediné poruchy.

Motorku bych doporučil pro - Pokud si plánujete koupit nějakou 125tku čínu tak si kupte radči Mztu finančně i výkonostně to je výhodnější a hlavně pokud je dobře seřízená je bezporucová!!

Doplňky na motorce - Laděný výfuk,zapalování vape,do budoucna karburátor bing+sport filtr

Moje zkušenosti jsou jenom kladné.Zatím mě nikde nenechala a tom sem s ní už toho hodně najezdil :)

istonbike
istonbike napsal 01.06.13 v 17:54 10b.

Jj...eMZetka je parádní stroj já jí kupoval za 9990,- kčs a rád na ní vzpomínám byla první máš to za 10b s přáním super kilometrů s vůní "cvajtaktu"