Yamaha YZF-R1 (2006)

Vlastník MaikR106
Vloženo 28.4.2013
Aktualizováno 6.2.2015

No co na úvod říci , je to raketa co po zažehnutí motoru letí jak ohnivá koule při každým zařazení většinou střílí jak Japonci ve válce , a , moc se mi líbí :) mám k ní citové pouto a vždy jsem si přál lítat na něčem co mě k sobě přitahuje :)))

První dojmy - přijel jsem , viděl jsem , :D borec nastartoval a já říkám s úsměvem :D :D kde to mám podepsat já jí chci :D první dojmy byl jsem nadšený tím co stálo předemnou , byl to splněný dětský sen a po R6 (1999) a nedostatku výkonu jsem měl zase úsměv od ucha k uchu , no po prvních třech km dostala napít a když 4 ukázala 270 v omezovači :D už jsem věděl že si budeme moc rozumět , je atraktivní a lidé na ní rádi koukají a fotí si jí :) takže já jsem si splnil sen musím napsat že i když jsou lepší motorky , tak jsem uvažoval mezi cenou a kvalitou a za rozumný peníz krásný stroj no neber to kámo :D

Motorku bych doporučil pro - pro lidi kteří chtějí být atraktivní a mají něco naježděno a chtějí mít motorku s bohatou minulostí která má ocenění v roce 2004 2005 a 2006 jako nejkrásnější moto na světě a to už jí nikdo neveme a zárověn je velice úspěšná v minulích letech na tt- of man nebo českých závodech , je lehká hravá rychlá občas brutální :) ale díky vstřikování je čitelná jak bible :) doporučuju jezdcům co chtějí víc od yamahy než jen r6 :3 ,

Doplňky na motorce - karbonový držák masky plus karbon maska , karbon blatníky karbon kryty zadní kivky a rámů a víka spojky , cnc stupačky nově , pošíté sedlo kůží, podsvícení novej lak dálkový motoalarm , závodní tlumiče OHLins 6tipístkové brzdy barevné šroubky laděné karbonové výfuky dan moto gp termo omotávky , nožové páčky , řídící jednotka Yamaha yec :) , sport řetězovka , závodní filtr bmc , svíčky ngk , olej ,castrol 15w -50 ,

Je to mašina , se kterou se dá předjet snad cokoliv , :3 hrozně mně překvapila i při mém stylu jízdy spotřeba i s těma laďáčkama se dá jezdit za 7 litrů , , hrozně jsme si na sebe zvykli až je mezi námi větší citové pouto :) ta mašina je skvělá , párkrát vyřešila chyby za mně a tím si získala mou důvěru , brzdí to fakt perfektně 6tipístky odvádí vynikající práci :) jsem sní spokojený moc :) ale je fakt že prošla mnoha úpravami které zlepšili jízdní vlastnosti :3, ale je třeba u toho rozumu mít víc než dost "! , myslím že jí neprodám je to takoví náš klenot a tak to i zůstane :3 krmím jí většinou shell v power racing ohromná změna o proti 95 naturálu :p a zároveň nejlepší benzín v čr , Verva je silná na spodek ztrácí od 11 000 otáček , naturál 98 je dobrý od 6000 až do vrcholu jen shell se jeví jako plynulý hodně rychlí nástup otáček od 0 do 15 000 funguje skvěle :) Po převozu domů :) [

rok 2012 závody první předělávání :)))

2013 rok další změna :) je to miláček :)))

ještě přemýšlím nad zrcátkama a o zpětném namontování carbon předního blatníku :)

[/img

Ostraikr
Ostraikr napsal 22.02.17 v 23:18 10b.

pěkný kombinace barev

Pedl
Pedl napsal 23.05.16 v 23:16 10b.

Moc pěkné barvy

libac22
libac22 napsal 08.08.15 v 10:06 10b.

Vymazlená

RepsolGirl
RepsolGirl napsal 08.04.15 v 23:38 10b.

Krásná, originální , nepřehlédnutelná, prostě podle Tvých představ! Hezky sis ji vymazlil.. supeRR!! tak ať to lítá!

MaikR106
MaikR106 napsal 24.08.14 v 14:20