V.D.O. Moto Chopper XT 125 KING (2007)

Vlastník Šušňačka
Vloženo 23.4.2013
Aktualizováno 24.4.2013

Můj první motocykl - sice číňan, ale na to naučení se dobrý Byl moc pěkně udělaný, měl padáky a dobře se ovládal. Předělaná 125 na 250 omlouvá se za původní mystifikaci

První dojmy - Pro začátečníka jako jsem byla já(možná ještě jsem:)) to byla ideální motorka na zaučení, jela spolehlivě, vypadala i mohutně akorát to byl slaboučký stroj. Nicméně padly jsme si navájem do "ruky" a odškolila mě:)

Ideální stroj pro začátečníka :). Není těžký, dobře se ovládá a nemá až tak šílenej bzučivej zvuk. Design taky vyvedený a padáky pěkně udělané. Do města a na krátké trasy ideální na zaučení. Na delší trasy nedoporučuju, ve vyšších rychlostech to klepe...Jinak co se týče plastů tak je to prostě čína...Ale jinak mě právě udivilo, že spoustu věcí chrom. Dá se říct, že pro začátečníka nebo do města hodně muziky za málo peněz:)

Drtikol82
Drtikol82 napsal 10.07.13 v 15:18

bewe
bewe napsal 25.04.13 v 18:20 10b.

Mě se líbí každý jednostopák,třeba i prasátko,hlavně ať to jezdí

Šušňačka
Šušňačka napsal 23.04.13 v 20:05

díky Božo ted už je z baráku:) na zaučko stačilo:) Shadow jsem chtěla vždycky

Boža
Boža napsal 23.04.13 v 20:03 10b.

Pěkný začátek 10 b.

Šušňačka
Šušňačka napsal 23.04.13 v 19:58

Je to pravda, je to přestavěný na 250 výměnou hlavy motoru, výměnou celé řetězové soustavy včetně rozet a předělání tak tahu na síl. Odebral se jeden spodní výfuk kvůli akcceleraci a přidal se tam otáčkoměr