V.D.O. Moto Chopper XT 125 KING (2008)

Vlastník Martynyx
Vloženo 3.1.2013
Aktualizováno 3.1.2013

Je to sice čína ale není moje 1. s čínou mám zkušenosti že pokud se o ni budu starat bude mi dobře sloužit. Stačí dobrý servis a dotahovat šroubky s vibračními podložkami.

Motorka koupena od souseda - plně seriozní řekl upřímně původ motocyklu

Yuki Vista 125: soused mi nakonec nabídl tuhle a má naježděno 170 km

První dojmy - Moto jsem koupil od souseda s naježděnými 170 km což předčilo každou jinou motorku kterou jsem si z bazaru vybíral. Moto mi ihned padlo do ruky a i vzhledově se mi dosti líbilo.

S motorkou nemám ještě žádné zkušenosti prozatím jen malé projetí a vjetí do garáže.
Je docela dost pohodlná tedy mně to tak aspoň připadá posed je dobrý ale je to můj první chopper předtím sem měl jen scooter a krosky. Pro mně je důležité že jsem si ji koupil za vlastní peníze a je hlavně moje... k tomu je ještě úplně stejná jako yuki vista až na pár doplňků.

Thunder
Thunder napsal 03.02.13 v 11:31 10b.

Ať slouží

Fireblade77
Fireblade77 napsal 01.02.13 v 12:24 10b.

Bomba. 10.b za vydrž.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 30.01.13 v 11:10 10b.

když se člověk stará tak to jede a platí to pro všechny moto

Martynyx
Martynyx napsal 05.01.13 v 23:29

Díky moc za rady aspoň vím na co se mám dívat a baterku tam mám stejně gelovku a u moto stejně každý den vytáhnu na nájezd z garáže aspoň si ji nastartuju má nádhernej zvuk... a díky za ten tip s tím výfukem

PýDžej
PýDžej napsal 05.01.13 v 22:50 10b.

Ahoj, zdravím s nostalgií (měl jsem ...). Držím palce. Jednu radu - opakvaně se uklepávají šrouby, které drží výfuk u hlavy. Částečně pomůže výfuk ještě uchytit k rámu, ať se tolik neklepe. A hlídej si palivovej filtr a kohout, ať Ti to neteče.Na jaře před prvním startem nezapomeň povolit odkalovací šroubek a proplachnout karbec. Baterku dolívat a dobíjet . JO - kup si nějakou lepší svíčku (japonskou) a rovnou ji vyměň, budeš mít pokoj se starty.
Držím palce, ať to jezdí. P.J.