V.D.O. Moto Chopper XT 125 KING (2007)

Vlastník Hippieguy
Vloženo 15.4.2012
Aktualizováno 10.4.2014

Moje první motorka se kterou můžu legálně na silnici, zatím jede, tak si nemůžu stěžovat.

První dojmy - Obrovský, silný, majestátní.

Zimní brigáda se vyplatila a tak mi ted stojí v garáži tahle mašina. Koupil sem ji lacino, musel jsem si na ní komplet vydělat, ale stálo to za to.
Pravda, má nějaký vady. Třeba nefunguje palivoměr, voltmetr, otáčkoměr, rychloměr, je decentně orezlá, dobijí jen když jsou vypnutý světla, zadní brzda vydává při brzdění zvuk jako zpomalující vlak, motor si bere trochu oleje a asi bude něco se zadní vidlicí nebo tlumičem, protože pokud projedu trochu zostra zatáčku, tak se rozskáče jako koza.
Vibrace tam nějaký jsou, ale nic hroznýho. Tak do 70kmh je to ok, pak už to začíná bejt lehce nepříjemný. Stejně tak rychle nejezdím.
Momentálně jí chci dát trochu do kupy a hlavně jezdit.
Rychloměr jsem vyřešil tachometrem z kola zbytek jsou detaily, který se postupně vychytaj.

Jinak jezdí slušně, zrychlení je na tuhle kubaturu až překvapující. V městskym provozu se určitě neztratí a dá se na ní jezdit i delší trasy. 120km na jeden zátah bez přestávky není problém. je snadno ovladatelná a hlavně působí docela dospěle a mohutně.

Jsem rád že jí mám.

Prasenamotorce
Prasenamotorce napsal 03.06.14 v 22:34 1b.

Dobrá motorka jen její majitel je Kutil s velkým K

Roupik109
Roupik109 napsal 03.06.14 v 22:22 1b.

TomasRC
TomasRC napsal 18.01.14 v 23:15

Nejlepší!

Dekker.dave
Dekker.dave napsal 11.04.13 v 11:48 10b.

Musím dát deset, takovouhle dávku masochismu jen tak někdo nemá

StrejdaPompo
StrejdaPompo napsal 09.04.13 v 17:55 10b.

ty vole, za ty nervy