Cagiva Roadster 125 (1995)

Vlastník GRIZZLY54
Vloženo 18.4.2013
Aktualizováno 20.4.2013

Je trochu vyzdobená jako chopper, značkové brašny, řídítka, kšilt, rolka a třásně. I když je to jen 125, budí pozornost

Motorka koupena od Inno - dobré

První dojmy - Sedl jsem na motorku po dlouhých letech po bouračce, trochu se strachem. Je to ideální motorka na rozjezd a získání návyků na silnici. Lehce se ovládá, je pohodlná.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníky, kteří se obrousí bez většího rizika a pro ty, kteří si nemohou dovolit něco většího kvůli ceně.

Doplňky na motorce - Kožené brašny, rolka, třásně, kšilt, rukojeti vše zn Louis, široká zadní pneu.

Cagiva mi padla do oka, protože vypad jako velká motorka. Vzhledem k tomu, že je to dvoutakt, tak se musí vytáčet, přední brzda dobrá, zadek slabší. Ovladatelnost výborná. Jízda ve dvou není problém ani do kopce. Úložný prostor mám vyřešený brašnami, rolkou, takže nemám problém potřebné věci vozit, i menší nákup zvládnu. Spotřeba se mi nezdá zrovna nízká , ale já si jízdu užívám a tak nijak nešetřím. Poruchy se týkají spíše nutnosti údržby, horší je to s ND. Přestal mi jít tachometr, tak jsem sháněl náhon a nesehnal. Jinak, jak už někdo psal, baterka moc nevydrží. Při krátké jízdě a častějším startování odejde. Stane se to také, když několik dní nejedu, tak mě pak cestou překvapí. Naštěstí není problém ji roztlačit.
Nejlép se jezdí na silnici, ve městě nemá problém. Vzadu mám širokou pneu, takže pěkně sedí. Spolujezdec má trochu nepohodlí díky malému sedadlu a postavení nohou na stupačky, kde mu na patách překážejí brašny. Na velké vzdálenosti to motorka není, ale pro zábavu, jízdu do práce, na výlet je fajn.
Velkou nevýhodou je, že nemá kvůli dvojvýfuku stojan, ale jen policajta. Jak jsem tak četl jou tu otázky kolik jede. Maximáně jsem jel skutečně 130 ve dvou a kolega mi kontroloval rychlost na svém tachometru. Běžně jezdím do 100.

Hryna
Hryna napsal 20.07.13 v 09:57

zdar kde na ni sezenu nahradni dily?

Hryna
Hryna napsal 19.07.13 v 21:05

Zdravim kde na to seženu nahradni dily jako retezovku,tyč v zadnim kole,loziska,pačku spojky,atd atd...dik

Dolin
Dolin napsal 19.04.13 v 12:57 10b.

Kurnik Italskou ČZtu sem vždycky chtěl!!

Milan1963
Milan1963 napsal 19.04.13 v 12:21 10b.

Pěkná ČZ / Cagiva. Dost mě překvapuje, jak rychle na 125 ccm jede. Užívej si jízdy na ní!

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 18.04.13 v 20:34 10b.

125 jsou supr na naučení krásná gratulejšn