Ducati 1098 S (2007)

Vlastník charli.1
Vloženo 16.4.2013
Aktualizováno 27.9.2019

Naprosto úžasný stroj ve verzi S tricolore. Nejenže je krásná a skvěle ovladatelná,tak i vcelku pohodlná.

První dojmy - Před první jízdou jsem se trochu bál. První jízda po zimě,navíc na motorce,na které jsem nikdy předtím neseděl. Ale dopadlo to dobře a hned jsem věděl,že ji chci. Úžasný je zátah motoru a zvuk laděných koncovek. A když už to tak jede,tak přijdou vhod skvělé brzdy.

Tahle motorka se mi líbí už dlouho a protože mám rád dvouvály (předtím TLR),tak prostě musela být doma. Měl jsem docela štěstí,protože jich u nás na trhu moc není a do zahraničí se mi jezdit nechtělo. Motorka má laděné koncovky TERMIGNONI a k nim řídící jednotku. Jinak je v origo stavu.
Zatím mám najeto jen cca 600 Km,tak nemůžu kdovíjak hodnotit,ale první dojmy byly pozitivní. Musím si zvyknout na jiný styl jízdy,protože proti TLR je to prostě něco jiného. Motor má výkonu ažaž a jeho zátah je opravdu silný. Co se týče brzd,nic lepšího jsem nikdy nepoznal. Spotřeba mi zátím vychází +-8 litrů. Teď musím jen jezdit a pak info doplním. Už nedoplním. Srážka s Polákem. Ale byla skvělá !!!

Taliján
Taliján napsal 30.09.15 v 23:02 10b.

.tricolora nejhezci... Skoda, ze to nezopakovali na 1198.

AxelP
AxelP napsal 06.03.15 v 17:09 10b.

AxelP
AxelP napsal 06.03.15 v 17:08

Krásná dávám
10b.

Dablicek200Mph
Dablicek200Mph napsal 30.12.13 v 16:19 10b.

Skvělá motorka , ještě lepší barvy.

DASOU
DASOU napsal 26.04.13 v 17:13 10b.

Nej kousek, tahle kombinace je prostě překrásná! Dávám jasných deset!