Ducati 1098 S (2008)

Vlastník AxelP
Vloženo 6.3.2015
Aktualizováno 13.3.2015

Krásná , rychlá , silná ... nemá chybu prostě Ducati

MV Agusta F4 1000 RR: Agusta je super motorka , ale Tohle není motorka to je Ducati.

První dojmy - Když jsem ji viděl neměl jsem slov , pak start ... jakmile zaburácela tak jsem si řekl co to sakra dělám ? opravdu tohle chci? no měl jsem husí kůži a trochu i strach ... potom jsem si sedl ... sedačka tvrdá jak prkýnko na krájení zeleniny.. pak přidání plynu ... o bože ten první dojem to byl zážitek, to se zažije jen když se zamilujete a já v tom lítám po uši , už nechci jinou. Jo a pak jsem se ožral :)

Motorku bych doporučil pro - Pro pokročilé jezdce!!!

Doplňky na motorce - Vše je originál i doplňky originální, nemá cenu to nějak moc ladit je nádherná takže carbon vyšší plexi a stupačky spolujezdce dolu na fotu ještě byly :).

Vždycky jsem jí chtěl.
Zkušenosti : jízda syrová, brutální zátahy 2L a decelerace brutální, motor nemá chybu ,podvozek je top a ještě Ohlins co dodat naprosto špičkový, brzdy taktéž hold radiál Brembo, ovladatelnost parádní akorát město je trochu utrpení , ale jak holky čumí...to oželím i pohodlí :) spolujezdec na tuhle motorku nepatří = motorka je pro jednoho , úložný prostor?... :) dáte lekárnu a je plno. Soptřeba se neřeší pokud se chceš svézt jinak okolo 9, a servis je to Ducati je dražší , ale pokud jí chceš a ty peníze za ní dáš tak s tím počítáš (pro ekonomy není to zas tak hrozný)
Jinak je to opravdu srdcová záležitost , mohu srovnat s R1, R6, 748, GSXR 1000, CBR FIREBLADE, a ty na tento stroj prostě nemají , tohle je peklo na zemi co vám nic nedaruje a to mě baví ,koneckonců motorka je pro zábavu a né pro řešení spotřeby na to máme auta už nechci jinou.

Leny73
Leny73 napsal 26.06.16 v 21:25 10b.

krasna holka

JollyJoker
JollyJoker napsal 13.03.15 v 15:40 10b.

Správná volba. Asi nej SS

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 13.03.15 v 15:09 10b.

Moc pěkná Ducna

Bakk
Bakk napsal 13.03.15 v 10:37

Hezký kousek pro odvážné . Ať Ti slouží. 10 bodů.

Adam12
Adam12 napsal 13.03.15 v 07:35 10b.

Pořádný buchar