Yamaha XV 750 Virago (1992)

Vlastník dědazdenda
Vloženo 14.4.2013
Aktualizováno 30.12.2015

Yamaha XV 750 Virago, moje srdeční záležitost. Pravověrný chopper japonské provenience.

Motorka koupena od NSR od soukromníka

Moto Guzzi California 75: důvod neuveden

První dojmy - Okamžitě jsme byli kamarádi, padla mi do ruky a já jsem padnul do jejího pohodlného křesla. Lehce ovladatelná a přátelská.

Motorku bych doporučil pro - Je to přívětivý motocykl pro každého, kdo má rád pohodovou jízdu krajinou.

Doplňky na motorce - Yamaha je vybavená rampou s přídavnými reflektory, laděnými výfuky Silver Tail, fanfárami a již zmiňovanými brašnami.

Yamahu jsem přivezl v době kdy kvůli déletrvající zimě jsem se omezil pouze na seznamování ohmatáním, leštěním a řešením některých drobných nedostatků. Samozřejmě následovala výměna oleje a olejového filtru. Také jsem vyčistil vzduchový filtr, který byl absolutně čistý, zřejmě díky pečlivosti původní německé majitelky. Postupně jsem se na ní projel nejprve na dvoře a poté t. zv. okolo komína. První delší trasa byla na motomši která byla na Svaté Hoře u Příbrami, kdy jsem najel do 80 km. Velmi dobrý pocit z jízdy, úžasný zátah motoru od spodu, spolu s velmi dobrou ovladatelností a poslušností s jakou šla Virážka do zatáček mě velmi uspokojili. Vzhledem k tomu, že je motka už originál vybavena bočními brašnami, je zde dostatek úložného prostoru. O spotřebě a poruchách nemíním zatím psát, podle hrubého odhadu lze spotřebu při pohodové jízdě udržet do 5ti litrů. Na základě slabých zkušeností ale s ohledem na známé údaje je Yamaha předurčena na pohodové cestování na dlouhých trasách

CHANGIN
CHANGIN napsal 19.01.16 v 17:30

Moc hezká,krásná. Za 10 b. Spoustu krásných chvil a šťastných kiláčků v nové sezoně 2016.

cortes
cortes napsal 30.01.14 v 19:20

Děkuju za komentář,přiznám se že pro 750diny mám slabost.Ať slouží

Raging.bull
Raging.bull napsal 21.01.14 v 10:03 10b.

Pěkná A ty výfuky, musí to být balada pro uši Jasná 10ka

Lubos_H
Lubos_H napsal 13.01.14 v 07:56 10b.

pěkné

skyair
skyair napsal 20.05.13 v 15:43 10b.

Nádherná "voňavka"
Ať ti dělá jen radost a když už to víc nejde, tak alespoň těch 10 bodíků