Yamaha XVS 650 Dragstar Classic (1999)

Vlastník Flayer9
Vloženo 12.4.2013
Aktualizováno 13.4.2013

Yamaha XVS Dragstar 650 Classic upravéná podle představy původního majitele, zkrácené blatníky jak zepředu tak vzadu rovná řídítka a přestříkaná na matně černou, která na tom vypadá luxusně.

První dojmy - První dojmy se snad ani nedají popsat, něco nezkutečnýho okamžitě jsem se zamilovala :-D Jen si budu muset zvyknout na předkopy po Varaderu co jsem měla předtim je to nezvyk :-D

Motorku bych doporučil pro - Ideál na naučení, není to ani Trabant ani Ferrari prostě něco mezi :-)

Doplňky na motorce - Gripy, rovná řidítka, kratší zadní blatník, laďáky a užasná matná barva

Je to nadherý mohutný chopper volba nebyla těžká, protože jsem hledala něco na čem by jsme mohli s přítelem oba

Jízdní vlastnosti jsou úžasné motorka krásně tahne i ve dvou, pro mě jako pro ženu to neni to nejduležitější, ale oba mí synové si to pochvalují
Brzdy jsou v pohodě kotouč vpředu vše zvládne společně s motorem takže zadní buben neni ani třeba. Spolujezdec si sice nesedí tak pohodlně jako řidič, ale dá se to vydžet. Úložný prostor není z největších, ale na lékarničku to stačí a zbytek šup do brašen

Někde daleko jsem zatim nebyla pač to počasí je letos šílený, ale myslim, že i na delší cesty by neměl být problém .-) ostatně na září plánujem se synama cestu za příbuznejma na Moravu, tak ani nemůže

kukal
kukal napsal 24.02.17 v 08:45 10b.

NEIP
NEIP napsal 02.03.16 v 20:01 10b.

Super dragouš.Ta matovka mu opravdu sluší.Peklo je že je na tom sebemenší šmouha nebo škrábanec vidět.Zase není třeba leštit.Každopádně přeju hodně šťastných kilometrů.

šejdaM
šejdaM napsal 19.04.13 v 21:42 10b.

krásný kousek

Tom.Rossi
Tom.Rossi napsal 19.04.13 v 14:06 10b.

Tak to je velká paráda! Zrovna včera jsem říkal kamarádovi, že chci svého dragouna obléct do černého matu, ale tady se šlo ještě dál a výsledek je fakt uchvancancující

sabbath65
sabbath65 napsal 15.04.13 v 08:40 10b.

Super kousek , přeji jen samou pohodu v sedle a dávám jak jinak, než za deset .