Honda CBR 900RR Fireblade (1997)

Vlastník TheThomson
Vloženo 12.4.2013
Aktualizováno 7.5.2014

Silný stroj, který nemá nikdy dost. Ještě nikdy jsem se s ní nedostal na její maximálku (ale to vylepším)

Honda CBR 600F: Moc slabý
Honda VTR 1000F Firestorm: Je to splašenej a užranej dvouvál (ale jednou si ho koupím) protože je to můj sen.

První dojmy - Výborný motor, výborný podvozek, skvělé brzdy a ovládací schopnosti. Jen škoda, že injenýři od Hondy nevymysleli nějaký lepší způsob regulátoru napětí (dobíjení) ale i to se není důvod k pláči.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny i pro začátečníky který ví co motorka dokáže a mají rozum.

Doplňky na motorce - Žádné doplňky nemám, moto je v originálním stavu.

Stroj jsem si koupil kvůli jeho výborným moto-vlastnostem. Není situace, kterou by tato kráska nezvládla. Doporučil bych jen (podle možnosti) dát do předu o jeden palec větší pneumatiku tedy 17 palců, stroj by potom lépe seděl v zatáčkách. Na motorce mám najeto nějaký 3.500 Km takže jsem ve fázi poznávání ale zatím jsem nadšený. Hlavně je to 1997 rok výroby a za těch časů se vyráběli podle mě ještě podstivé motorky které vydrželi mnoho kilometrů.

VezírCBR900RR
VezírCBR900RR napsal 26.01.15 v 16:43

Úplně s tebou souhlasím. Sám už mám druhou teda teď už v trošku jiném provedení ale je to pecka.

lunči
lunči napsal 13.04.13 v 08:31 10b.

super volba Faroš je nesmrtelný ;) tak hodně pohodových km přeji

kamil001
kamil001 napsal 12.04.13 v 22:51 10b.

Je to užasněj stroj 10b. až budou penízky jde taky domu

Raptík
Raptík napsal 12.04.13 v 21:49 10b.

Kvalitní stroj