Honda CBR 929RR Fireblade (2001)

Vlastník Carloszbk
Vloženo 11.4.2013
Aktualizováno 11.4.2013

Luxusní motorka za luxusní peníze!

Kawasaki ZX-9R Ninja: 929 se mi nakonec líbila víc a jsem spokojen :)

První dojmy - Přesedlal jsem z Hornetu. Důvod byl žena - jí se více líbí silničky. Nechtěl jsem do motorky vrážet moc peněz, protože nevím, jestli mi padne SS do ruky. Takže jsem váhal mezi touto a ještě ninjou ZX-9R. A to proto, že se na těchto motorkách dá i celkem v pohodě cestovat :) Motorku jsem asi 2 měsíce vybíral. Nechtěl jsem koupit vylítanej kus. Přesto jsem po delším hledání našel.. Našel jsem motorku, která mi hned vyrazila dech. Je v suprovým stavu, najeto 28tisíc a jezdí se na ní moc moc moc dobře :) Mohu všem jen doporučit!

Motorku bych doporučil pro - Pro člověka, který chce za pár korun hodně muziky. Přesto, že je motorka takto stará, vypadá pořád moc pěkně a udělá hodně parády. Je i celkem spolehlivá a není náročná na údržbu.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, xenonové světlo, miniblinkry, zatmavený štít, reflexní pásky na discích, gripy

Tento stroj mi byl doporučen kamarádem. Koupil jsem a hned mi padla do ruky. Žena se na ni chvilku jako batoh bála, ale brzy si zvykla a už by ji z domu nedala :) Zatím jsem jezdil jen jednu sezonu, ale mohu říct, že oproti Hornetu je o stupeň výš. Technicky lépe zpracovaná a o motoru se bavit nemusíme. Krouťák "litru" je prostě jinde, než u šestky. Aspoň to člověk nemusí tolik točit a stále jede :) A má výborný podvozek. Nijak se nekroutí a jede přesně tam, kam namířím. Jsem nadmíru spokojen!

cebeer
cebeer napsal 11.04.13 v 13:09 10b.

Na ty roky, co má, je to parádní stroj. Souhlas - za málo peněz hodně muziky. Máš podobně laděný batůžek jako já. Klidně se stočí do klubíčka, hlavně že máme SS.