Yamaha XT 125R (2006)

Vlastník Šnupíík
Vloženo 8.4.2013
Aktualizováno 8.4.2013

Hledal jsem motorku, která je pro mladého kluka ideální. Jak do terénu, tak na silnici. Nemám žádný problém, jsem s ní maximálně spokojen. Můžu doporučit :)

Yamaha WR 125R: XTčko se mi líbilo víc

První dojmy - Motorka mi hned do ruky nepadla, bylo jasný, že se musíme seznámit. To se nám po pár naježdených kilometrech povedlo a ted můžeme s klídkem na duši říct, že si rozumíme. Jediné, co mě mrzí, že nemám drapák, takže dost často končím někde v lese na zemi :D

Motorku bych doporučil pro - Kluk i holka od 16ti let, žádný silák ale na vyblbnutí postačí

Tento stroj mi doporučil kamarád a zárověn jsem nad ní přemýšlel už dřív. Nemůžu si na ní stěžovat, páč jsem maximálně spokojen. Dle mého názoru se s motorkou nedá cestovat někam daleko, je vhodná na popojíždění ke kamarádum, slouží také dobře k vyblbnutí na poli či v lese - vhodná tedy spís do terénu či do města. Vzhledem k tomu, že žere něco okolo 2,5l na 100km, tak bych si troufl říct, že pro studenta dobrá volba. Jízdní vlastnosti se trošku změní se spolujezdcem. Motorka je línější, musí se víc točit a pak to trošku řve. S poruchama zatím nemám zkušenost, takže ani se servisem. A to jí mám rok!