Yamaha FZ6 N (2006)

Vlastník shock3z
Vloženo 7.4.2013
Aktualizováno 7.6.2019

Dnes 5.4 jsem ji přivezl domů z Pardubic. Je to dovoz z Itálie, se servisní knížkou po prvním majiteli. Dobrý stav. Skvělá barevná kombinace - Oranžová / černá perla.

Honda CB 600F Hornet: je prý opticky menší, starší modely se mi nechtělo brát a nový jsou docela nahoře s cenou.
Yamaha FZ6 Fazer: Kapoty se mi nelíbí, ale jinak je tam všechno stejný. Rozhodl vzhled.
Suzuki GSF 600 Bandit: Starší a poměrně dost okoukaná moto.

První dojmy - Docela dobrý zvuk na sériových laufech. Dobrý stav nikde nic neklepe, všechno je zatím " pevný ". Do budoucna plánuju nový páčky (brzda, spojka), širší řidítka černý, LED blinkry, nějáký jiný zrcátka ( ty v chromu mi tam vyloženě nesedí.) Uvidíme až začne sezóna jak se spolu sladíme.

Motorku bych doporučil pro - Vybíral jsem podle pár recenzí, měla to být větší motorka, abych na tom nevypadal " jak vosa na bombóně " na mejch 188 cm docela v poho.

Doplňky na motorce - Zatím nic, v plánu jsou různý menší úpravy vzhledu (zrcátka blinkry atd) a až budou peníze tak i Leo Vince ;).

Tak vybíral jsem docela dlouho, dalo by se říct, že zhruba tak něják od Listopadu až do Dubna. Dlouho jsem se rozhodoval mezi hornetem, banditem a FZ6. Asi jako hodně lidí, jelikož tyto stroje se spolu neustále srovnávají. Nakonec jsem se rozhodl pro FZ6 a začal vybírat, viděl jsem i pěkný kousky na fotkách, bohužel realita byla jiná... Nakonec jsem zahlídl inzerát na tuhle a řikám si tak snad už to výjde. A ono nakonec to vyšlo a jeli jsme do Pardubic pro Yamahu. Pro prohlídce projetí atd, prostě všeho co to obnáší jsme jí nakonec vzali a naložili do Transita a jeli směrem domů. Už se těším na sezónu až jí budu moc "provětrat" :). Zkušenosti zatím jen z 50 a 125 tudíž nebudu tu rozepisovat vlastnosti mota, časem doplním až něco nejzdím, teda jestli vůbec to teplo někdy zavítá k nám do čech :D.

Fannyk
Fannyk napsal 18.05.14 v 00:35 10b.

OnluCBR
OnluCBR napsal 05.07.13 v 23:13 10b.

Pěknej stroj ať dobře slouží

kubik.simik
kubik.simik napsal 18.05.13 v 20:04 10b.

máš to za 10, na pohled naživo velmi pěkná a sympatická motorka. Tahle barvička jí moc sluší.

shock3z
shock3z napsal 03.05.13 v 23:24

Díky za komenty a hodnocení. Jen k tomu jak píšeš, že jsem napsal že maj dobrej zvuk tak si dovolím to opravit. Zvuk není niják extra dobrý, ale oproti 125 je to určitě citelnější ;). Jinak na 125 jsem měl laďák a jako je to znát, ale tak časem až budou peníze.. všechno nejde hned, je jasný že laďáky nesměj chybět

luk92
luk92 napsal 01.05.13 v 20:27 10b.

Krásná kombinace jen ti vytknu ten koment, že sériový laufy maj dobrej zvuk jestli chceš, v pondělí mi dodělaj ladáky, tak ti pošlu video jak krásně přede