Yamaha YZ 450F (2004)

Vlastník Thommass
Vloženo 19.3.2013
Aktualizováno 22.5.2013

Ľahká, výkonná, obratná a rýchla ))

První dojmy - Moj prvy dojem bol z motorky celkom dobry. Jazda na tejto motorke je ako sediet na rakete ktora mieri na mars :-))) Ihned reaguje na plyn, len skoda ze jednotka je vemli rychla a neda sa ist velmi pomaly ;-)

Moja predchadzajuca motorka bola Yamaha XT600E rocnik 93, bol to vynikajuci stoj na sotolinu a podobne lesne cesty, nikdy by som ju nepredal, ale zacal ma lakat teren. Niezeby XT nezvladla teren, ale jednoducho som sa bal s nou ist do tazsieho terenu koli jej hmotnosti a ovladatelnosti. Preto som sa zacal pozerat po niecom lahsom... Dvojtakt som nechcel, tak mi ostal na vyber stvortakt, samozrejme to musela byt Yamaha. Tak som sa rozhodoval medzi WR450, YZ450 a YZ426. Kedze som XTcku vlastnil 8 rokov pocas ktorych som mal asi 4 jazdy v noci (v tme), tak som sa rozhodol ze svetlo mi netreba, takze WRka sa ocitla mimo hry )) Ostali mi na vyber 426 a 450, kedze od 426 ma odhovoril kamarat pretoze ju mal a nebol s nou spokojny odporucil mi 450tku, pozeral som si na nu rozne recenzie a postrehy od majitelov, a vacsinou boli spokojny tak som si ju kupil. Viem, je to spotrove naradie ktore nevyuzijem na 100% pretoze niesom pretekar )) ale chcel som nieco fakt ostre a lahke, tak to mam. Zatial som mal len zopar jazd po ceste a je to fakt sila oproti XTcke ))

Thommass
Thommass napsal 20.03.13 v 23:00

Viem, cital som o tom ze je rozdiel aj v prevodovkach, ale zatial mi to nejako extremne nevadi

Vojta_WR-f
Vojta_WR-f napsal 19.03.13 v 22:52

Kdybys koupil WR tak bys neměl problém s dlouhou jedničkou neni to totiš jen o světlech..