Harley Davidson FXDF Dyna Fat Bob (2013)

Vlastník Ed48
Vloženo 17.3.2013
Aktualizováno 29.6.2015

Jednoduše můj znovunalezený bratr. Seznamte se s BOBym. Co na tom, že je FAT, hlavně, že je tu když ho potřebuju.

Motorka koupena od FIRMA:Klasik Moto (Jinonice (Praha 5)) - Není to první moto co od Wojty kupuji. Koupě na baru je vždycky ta nejlepší :-)
spkojenost

První dojmy - Pořádný kus poctivého železa a pak už jen auuu nádhera. Nemám co bych vytknul. Jen co začal brzdit :-) bylo to jako bych na něm jezdil odjakživa. Jednoduše mi padnul do ruky. Je to motorka pro velký kluky, ještě můžete zlobit, ale už máte páru v hlavě pod kontrolou, aby vás ten krouťák nezabil :-)))

Motorku bych doporučil pro - Pro každého komu se líbí a má už trochu mozek v hlavě :-P

Zkušenosti mám pěkně od fichlta přes MZ a Suzy k Kawe Versys, které mi vydržela hodně dlouho a provedla mě kusem světa. Pak jsem si koupil HD 833 Iron a popravdě tak nějak dospěl. Ten pocit kusu poctivého železa, jednoduchá a přitom poctivá mechanika a všechno to klepepání a burácení mě posunulo úplně jinam. FAT BOB je logický posun. Chtěl jsem motorku co ještě umí zlobit a přitom je to HD jak má být. Zkušenosti z jízdy? To je jednoduché, pokud něco milujete tak tomu dost odpustíte a to že to brzdí míň než dvousetkilová japonka je jasné. Jenže ono vás to hřmění, burácení, mydlení převodovky železo na želozo, štefty jak lešenářská trubka a vibrace a vůbec všechno vtáhne do jiné části vašeho já. Svoboda, pohodka, relax a přitom obrovskej krouťák pro živení výrobny adrenalinu ve vašem těle.

MOTORKA? Motorka poslouchá, jde do zatáčky poslušně a na výjezdu vám dá tolik výkonu kolik jen dokážete uhlídat.
MANIPULACE? Manipulace je díky těžisti nízko víc než pohodová.
Podvozek je podstatně měkčí než na Sportsteru, ale to už tak má být, takže vlastně velké plus.
SPOTŘEBA? Spotřeba mě nikdy na motorce nazajímala, takže nemohu sloužit
SPOLUJEZDEC? Mluvíme tu o mašině s citelnou, ale hodně citelnou vibrací. Spolujezdec (FEMALE) si říká o konstatní, dalo by se říci ideální otáčky. Prý je to lepší než adrenalin ))
MOTOR? Objem ničím nenahradíš. Jediné co čeká v krabici jsou otevřené výfuky. Všechny ty normy a limity berou BOBovy dech.
POVRCH? Silnice mu chutná hodně. Jsem tak trochu myslivec tak se nebojím i na polňačku a ono to jde. Město je pro tyhle motorky trýznění, ale proč se cpát ve špičce, když je všude tolik barů, že?
CESTOVÁNÍ? Jasan, pohoda, tedy když máte rádi vítr nejen ve vlasech

Bikovec
Bikovec napsal 30.12.19 v 11:13 10b.

super

cortes
cortes napsal 24.05.14 v 18:43 10b.

10b

KATO666
KATO666 napsal 09.01.14 v 18:46 10b.

SUPER STROJ !!! JASNÝCH 10b.

MaxPraha
MaxPraha napsal 04.01.14 v 03:48 10b.

MisakR1
MisakR1 napsal 24.03.13 v 21:36 10b.